Hodnocení sezóny 2. díl: Plnou parou vpřed

Céčko nastupovalo do okresního přeboru v roli favorita na postup, cílem pro tuto sezónu bylo především hlídat záda béčku v krajské soutěži, ale to nakonec nebylo důležité, nicméně v průběhu soutěže již nemělo smysl zastavovat rozjetý vlak a céčko si tak pro postup došlo s pětibodovým náskokem.

V průběhu celé sezóny jsem jako kapitán nemusel řešit moc problémů se sestavou, výjimkou bylo třetí kolo, kdy pro nemoc či pracovní povinnosti nenastoupili hned první tři hráči základní sestavy, náhradníci však v derby s Baníkem uhráli remízu 4:4, která v postupové matematice hrála důležitou roli.

Celý tým šlapal jako hodinky, o čemž svědčí i fakt, že téměř všichni se dostali s výsledkem vysoko přes padesát procent. Taktéž v céčku dostali příležitost mladí hráči, v již zmiňovaném utkání s Baníkem Havířov Ríša Korbel a Adam Neděla. Adam Neděla poté v rámci přípravy na MČR nastoupil k šesti zápasům a získal velmi hezkých 50 %. 

V příští sezóně si céčko zahraje společně s béčkem krajskou soutěž a cílem nemůže být nic jiného než záchrana.

 

Komentáře

Ahoj Pepo! Nejen zachránit,

Ahoj Pepo!

Nejen zachránit, ale budu držet palce, ať se jedno družstvo posune zase dál:)

Gratulace všem, kteří tak hezky bojovali!

Menší oprava: trénink asi 13. května místo dubna.

Alešovi fandím ať zabojuje, ještě je hodně partií do konce...

Už je znám termín zakončení sezóny? Dík!           Jarda.

Termín

Ahoj Jardo,

duben - květen jsem opravil, díky. Termín zakončení sezóny je na 99 % znám, během dneška si to ještě potvrdím s předsedou a ihned poté vyvěsím na webu. 

Jozef Valenčík