I. Liga mladšího dorostu 2007-2008

Vedoucí soutěže: Hurta Miroslav

Pořadí družstev (celkové)

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. BSS Frydek-Mistek C 10 1 0 31 54.5 51
2. TJ Slovan Havirov 8 1 2 25 45.5 41
3. BSS Frydek-Mistek D 8 0 3 24 37.5 30
4. TJ Sokol Postoupky A 7 1 3 22 37.0 31
5. TJ SK Veseli nad Moravou 6 2 3 20 36.0 29
6. SK Borsice B 6 1 4 19 35.5 25
7. SK Lokomotiva Brno B 5 1 5 16 39.0 32
8. SK TJ MSA Dolni Benesov 5 0 6 15 32.0 27
9. SK SSS Stare Mesto B 4 0 7 12 27.5 22
10. TJ Tatran Postorna 1 2 8 5 18.0 14
11. SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1 1 9 4 24.5 19
12. TJ Sokol Postoupky B 0 0 11 0 9.0 7

Výsledky družstev (celkové)

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. SK TJ MSA Dolni Benesov X 4 2 1 4 1 4 1
2. TJ Sokol Postoupky B ½ X 0 1 ½ 1 1 0 0 1
3. TJ Sokol Postoupky A 2 6 X 3 4 4 2 4
4. SK SSS Stare Mesto B 4 X 4 2 1 2 1
5. TJ Tatran Postorna ½ 5 3 2 X 0 ½ 3 ½ ½
6. SK Lokomotiva Brno B 5 4 6 X 1 3
7. SK Borsice B 2 5 X 3 ½ 2
8. TJ SK Veseli nad Moravou 5 2 3 X 3 1
9. TJ Slovan Havirov 5 5 4 5 3 X 5 1 5
10. SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 2 6 2 3 1 X 1
11. BSS Frydek-Mistek C 5 6 4 5 3 5 5 5 X
12. BSS Frydek-Mistek D 5 2 4 1 ½ X

Los družstva Slovan Havířov

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 06.10.2007 TJ Tatran Postorna 5½ : ½
2. 06.10.2007 SK Lokomotiva Brno B 1 : 5
3. 07.10.2007 SK TJ MSA Dolni Benesov 1 : 5
4. 26.01.2008 BSS Frydek-Mistek D 5 : 1
5. 26.01.2008 BSS Frydek-Mistek C 5 : 1
6. 27.01.2008 TJ Sokol Postoupky A 1½ : 4½
7. 27.01.2008 SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 5 : 1
8. 26.04.2008 SK SSS Stare Mesto B 2 : 4
9. 26.04.2008 TJ SK Veseli nad Moravou 3 : 3
10. 27.04.2008 TJ Sokol Postoupky B 5 : 1
11. 27.04.2008 SK Borsice B 3½ : 2½

Statistika družstva Slovan Havířov (celkové)

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Hricko Martin 1968   ½ 1 1 ½ ½ 1 1 0 0 1 0 59.09
2. Srutwa Maciej 1858   1 1                   2 100.00
3. Matuszczyk Przemyslaw 1975       0 1 0 1           2 50.00
4. Valencik Jozef 1499   1 0 1 ½ 0 0 ½ 1 0 1 ½ 50.00
5. Pavlicek Tomas 1633   1 1 1 1 0 ½ 1 1 0 1 0 68.18
6. Tyn Marek 1669   1 1 1 1 ½ 1 ½       1 7 87.50
7. Slivova Veronika 1581   1 1 1 1 0 1 1   1   0 7 77.78
8. Michalek Martin 1580                 1 1 1 1 4 100.00
9. Valencik Michal 1580               1 1 1 0   3 75.00
10. Urgacsova Sara 1250                 0   1   1 50.00
        5 5 5 1 5 4 3 5 45½ 68.94

 

PřílohaVelikost
Soupisky družstev74.92 KB
Rozlosování soutěže40.15 KB
Zpravodaj č.149.43 KB
Zpravodaj č.2144.47 KB
Zpravodaj č.4125.42 KB
Zpravodaj č.5122.53 KB
Zpravodaj č.6100.07 KB
Zpravodaj č.7105.83 KB
Zpravodaj č.8105.75 KB
Partie - Kolo č.1, 2, 378.61 KB
Partie - Kolo č.4, 5, 6, 799.83 KB