Open Karviná 2006

Termín: 1.7. - 9.7.2006

Místo konání: Karviná, Slezská universita

Systém hry: švýcarský na 9 kol

Tempo hry: 2hod na 40 tahů + 1hod pro každého hráče na dohrání

Konečné pořadí

Místo
Jméno FED Rtg Body TB1 TB2
1 GM Kovalev Andrei BLR 2526 7.5 42.0 39.5
2 GM Shtyrenkov Veniamen RUS 2424 7.0 42.0 38.5
3 FM Lyanguzov Oleg RUS 2355 6.5 41.5 35.0
4 GM Hasangatin Ramil RUS 2491 6.5 41.5 33.5
5 IM Michenka Jozef CZE 2367 6.5 38.5 35.0
6 FM Walach Marcin POL 2361 6.5 38.5 34.0
7   Olsar Jaroslav CZE 2282 6.5 35.5 30.5
8 IM Kiss Pal HUN 2397 6.0 39.5 34.0
9 FM Zilka Stepan CZE 2373 6.0 38.0 32.0
10 IM Dambrauskas Virginijus LTU 2301 6.0 38.0 31.5
11   Zabystrzan Pavel CZE 2339 6.0 37.0 32.0
12   Pazdziora Michal POL 2151 6.0 36.5 31.0
13 IM Klima Lukas CZE 2443 6.0 36.5 29.0
14 IM Splosnov Sergei BLR 2361 6.0 35.5 30.0
15 FM Sobek Jaroslav CZE 2306 6.0 34.5 30.0
16 FM Helis Tadeusz POL 2343 6.0 33.5 28.0
17 IM Sergeev Vladimir UKR 2489 5.5 41.5 34.0
18 FM Isonzo David ITA 2361 5.5 35.5 30.0
19   Trombik Karel CZE 2214 5.5 34.0 27.5
20   Lahner Jakub CZE 2321 5.5 34.0 27.0
21   Bitkinin Lenar RUS 2077 5.5 31.5 25.5
22   Urbanski Grzegorz POL 2140 5.0 39.0 29.5
23   Holeksa Zdenek CZE 2170 5.0 38.5 28.5
24   Walowy Bohumir CZE 2148 5.0 38.5 27.5
25   Didi Jan CZE 2134 5.0 37.0 27.0
26   Krumm Johannes GER 2081 5.0 36.0 28.5
27   Orzechowski Jacek POL 2246 5.0 35.5 29.0
28   Zimniok Lubomir CZE 2114 5.0 33.5 25.5
29   Obrusnik Michal POL 1818 5.0 33.5 24.0
30   Wodecki Daniel POL 2001 5.0 33.5 21.5
31   Olsar Zdenek CZE 2069 5.0 32.5 25.5
    Geffert Michal CZE 2017 5.0 32.5 25.5
33   Zwardon Vojtech CZE 1868 5.0 32.5 22.5
34 IM Boricsev Oleg HUN 2299 5.0 31.5 26.0
35   Socha Jaromir CZE 1977 5.0 31.5 23.5
36   Grzenia Jerzy POL 2092 5.0 31.0 25.0
37   Ramik Jan CZE 1995 5.0 31.0 21.0
38   Olsarova Tereza CZE 1958 5.0 29.0 21.5
39   Podlesny Pavel CZE 2148 4.5 38.5 27.5
40   Novacek Pavel CZE 2035 4.5 33.0 24.5
41   Stehlik Jiri CZE 2134 4.5 32.5 23.5
42   Reznicek Marcel CZE 2112 4.5 31.5 24.5
    Battalov Bulat RUS 2051 4.5 31.5 24.5
44   Marini Jan POL 1918 4.5 31.5 22.0
45   Mrazek Lumir CZE 1368 4.5 30.5 21.5
46   Podlesny Petr CZE 1998 4.5 30.5 21.0
47   Chwastek Otto CZE 1885 4.5 30.5 20.5
48 FM Kupka Slavoj CZE 2204 4.5 30.0 22.5
49   Kozlowski Waldemar POL 0 4.5 30.0 21.0
50   Marszalek Zdzislaw POL 1745 4.5 28.0 17.5
51   Snopek Jiri CZE 1993 4.5 27.5 20.0
52   Olsarova Karolina CZE 1974 4.0 34.0 21.5
53   Novak Jiri CZE 2074 4.0 33.5 23.5
54   Pietrzak Janusz POL 0 4.0 33.5 22.5
55   Tretina Zdenek CZE 1904 4.0 32.0 20.0
56   Maroszyk Wieslaw CZE 2051 4.0 30.5 22.5
57   Heczko Mieczyslaw POL 1943 4.0 29.0 18.0
58   Mroziak Maciej POL 1791 4.0 28.5 18.5
59   Broda Michal CZE 1768 4.0 27.0 17.0
60   Srba Antonin CZE 1706 4.0 24.0 15.5
61   Novak jn Jiri CZE 0 4.0 22.0 12.5
62   Vesely Martin CZE 2163 3.5 33.5 24.0
63   Foltyn Lukasz POL 1951 3.5 32.5 19.5
64   Kloza Jaroslav CZE 2051 3.5 29.5 18.0
65   Cubok Zdenek CZE 1919 3.5 28.5 19.0
66   Mrazek Roman CZE 1805 3.5 28.5 15.5
67   Sincl Josef CZE 1927 3.5 28.0 18.5
68   Michalik Antonin CZE 1772 3.5 27.5 14.5
69   Obrusnik Dawid POL 1808 3.5 26.5 15.0
70   Maslonka Piotr POL 0 3.5 26.0 18.0
71   Nisztuk Michal POL 1891 3.5 26.0 16.5
72   Soltau Achim GER 1989 3.0 33.0 18.0
73   Majkrak Petr CZE 1820 3.0 26.5 13.5
74   Stetz Jan CZE 1619 3.0 26.5 12.5
75   Eichler Gustav CZE 1692 3.0 26.5 12.0
76   Tyburec Zdenek CZE 1652 3.0 25.0 14.0
    Kwiatkowski Zygmunt POL 0 3.0 25.0 14.0
78   Dambrauskaite Jurgita LTU 0 3.0 25.0 12.0
79   Lipus Drahomir CZE 1700 3.0 24.5 12.0
80   Hecko Miloslav CZE 1733 3.0 20.5 10.5
81   Omasta Dusan CZE 1906 2.5 27.5 14.5
82   Bembenek Osvald CZE 1745 2.5 25.5 13.0
83   Olesnan Ervin CZE 1603 2.5 22.0 10.0
84   Hajtman Pavel CZE 0 2.0 23.0 9.0
85   Randliszek Pavel CZE 1623 1.0 25.0 4.0
86   Micek Vladimir CZE 0 0.5 25.0 4.5

 

PřílohaVelikost
Partie [pgn]249.9 KB