Začínáme! Céčko cestuje do Karviné

Nová sezóna již klepe na dveře, jako první ke svému mistrovskému utkání nastoupí céčko, které v okresním přeboru zajíždí na půdu Karviné. Co tým v Karviné čeká si můžete přečíst v tomto článku.

Po loňské účasti třech našich týmů se v letošní sezóně v okresním přeboru účastní pouze jeden manšaft. Ten by měl dle průměrných ratingů bojovat o medailové umístění, cílem kapitána týmu je vítězství v přeboru a tím „krytí zad“ béčku, které bude v letošní sezóně jako nováček bojovat o záchranu v kraji.

Hned první utkání nové sezóny mnoho napoví, Slovan soutěž zahájí v Karviné, která je na základě průměrného ratingu osmi nejsilnějších hráčů favoritem – s jistotou však můžeme tvrdit, že již po prvním kole bude známo, na co tým v letošní sezóně vlastně má.

V loňské sezóně se v přeboru Karviná utkala hned se třemi týmy Slovanu Havířov, dva z nich porazila, jednou prohrála. Ve všech třech případech se hrálo v Karviné:

1. kolo: ŠK Karviná C - Slovan Havířov D 4,5:3,5
5. kolo: ŠK Karviná C - Slovan Havířov B 3,5:4,5
9. kolo: ŠK Karviná C - Slovan Havířov C 7:1

 

 

Komentáře

gratulace

Tak, kluci je to skvělé!!Přesvědčivá výhra nad Karvinou, je nakročeno k postupu...Je to sice ještě hodně daleko, ale hodně důležitý a velký krok je za vámi, jen tak dál:)

Ať se vám daří!!A budu se těšit někdy naviděnou!

 

                                Jarda.