2.liga

warning: Creating default object from empty value in /mnt/data/accounts/s/sachyslovan/data/www/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Druhá liga (skoro) zachráněna!

Zápasy mezi Slovanem a Dobrou jsou ve 2. lize vždy velmi vyrovnané a nejinak tomu bylo v letošní sezóně. V 10. kole soutěže potřebovala Dobrá za každou cenu zvítězit, to se jí nakonec nepovedlo a jak se později ukázalo Slovanu, to zajistilo (téměř) jistou záchranu. (...)

Mise splněna

Report z posledního utkání 2. ligy pro Vás připravil kapitán Aleš Kubeczka, pod jehož vedením se áčko umístilo na historicky nejlepším 7. místě ve vyrovnané druholigové tabulce. Report z utkání je k dispozici po rozkliknutí článku.

Report: 2. liga F, Sokol Dobrá - Tj Slovan Havířov A

Ve druhém kole 2. Ligy F áčko Slovanu Havířov cestovalo do Dobré. V Dobré několik dní před utkáním změnili hrací místnost, ale nám to vůbec nevadilo – spíše naopak, protože do budovy byl bezbariérový přístup a to nám kvůli Marcela Řezníčka maximálně vyhovovalo. Na zápas jsme jeli bez dvou hráčů základní sestavy (chyběli oba Langneři), ale i tak se podařilo najít náhradu v podobě Rudy Kaminského a právě Marcela Řezníčka.

Sestavy týmu ve 2. lize F v ročníku 2012/2013

Světlo světa spatřily sestavy týmů 2. ligy F pro soutěžní ročník 2012/2013, nalézt je můžete zde.

Syndikovat obsah