Nezařazené

Memoriál Vratislava Hory

Úspěch v Hluku
Ve dnech 16. – 18. května se konal v prostorách sportovního centra v Hluku za spolupráce SK Boršice a Starého Města 1. ročník Memoriálu Vratislava Hory. Naše družstvo skončilo na perfektním druhém místě. 

Úspěch v Hluku
Ve dnech 16. – 18. května se konal v prostorách sportovního centra v Hluku za spolupráce SK Boršice a Starého Města 1. ročník Memoriálu Vratislava Hory. Naše družstvo skončilo na perfektním druhém místě. 
Po úvodním kole, které bylo jasnou záležitostí pro naše družstvo, začali perné chvilky. Většina utkání se rozhodovala v časových tísních. Po prvním dni jsme nakonec usedli na 3. místě (s pocitem, že jsme to natrhli Orlové)Příští den jsme chtěli přežít zápas s těžkou Bratislavou, nakonec jsme ji roznesli 4:0.Tomu asi nevěřil nikdo a poté jsme si již druhé místo pohlídali. 
 
1. šachovnice Roman Pilch 8/9 – 2. nejlepší výkon na své šachovnici
2. šachovnice Martin Hričko 5/9
3. šachovnice Jozef Valenčík 7/9 – 2. nejlepší výkon na své šachovnici
4. šachovnice Tomáš Pavlíček 6/9 – 3. nejlepší výkon na své šachovnici

Předseda byl s výkonem spokojený a to je základ, výkon družstva byl zodpovědný a hlavní myšlenka turnaje a to složit holt výbornému trenérovi Vratislavu Horovi se rozhodně povedla.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události