Nezařazené

V okrese na 50 %

Ve 4. kole okresního přeboru si náš oddíl připsal jednu výhru a jednu prohru. Vítězství si připsalo favorizované céčko proti mládežníkům z Orlové poměrem 6,5:1,5. Naopak déčko, které zajíždělo do Rychvaldu si odvezlo prohru 6:2 s místním béčkem.

Celý bod zapsali:
Družstvo C: Melzer Patrik, Kaminský, Červenka, Koběrský, Szumilo, Valenčík Michal
Družstvo D: Hudeček

Pozitivní zprávou je remíza největšího konkurenta v boji o postup do Krajské soutěže Slavoje Český Těšín, který tak v čele tabulky má na céčko náskok již pouhého bodu.

Ve 4. kole okresního přeboru si náš oddíl připsal jednu výhru a jednu prohru. Vítězství si připsalo favorizované céčko proti mládežníkům z Orlové poměrem 6,5:1,5. Naopak déčko, které zajíždělo do Rychvaldu si odvezlo prohru 6:2 s místním béčkem.

Celý bod zapsali:
Družstvo C: Melzer Patrik, Kaminský, Červenka, Koběrský, Szumilo, Valenčík Michal
Družstvo D: Hudeček

Pozitivní zprávou je remíza největšího konkurenta v boji o postup do Krajské soutěže Slavoje Český Těšín, který tak v čele tabulky má na céčko náskok již pouhého bodu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události