Nezařazené

Extraliga dorostu – postup do finálové osmičky

Tuto sobotu naši dorostenci v Boršicích uzavřeli východní část extraligy dorostu. Po vítězství nad Starým Městěm v poměru 3,5:2,5 si připsali i výhru s domácím celkem Boršic v poměru 4:2. To jim zajistilo 3. místo ve skupině východ, které znamená postup do finálové skupiny, ve které budou mít naši hráči 3 body za výhru s Náměští.

Tuto sobotu naši dorostenci v Boršicích uzavřeli východní část extraligy dorostu. Po vítězství nad Starým Městěm v poměru 3,5:2,5 si připsali i výhru s domácím celkem Boršic v poměru 4:2. To jim zajistilo 3. místo ve skupině východ, které znamená postup do finálové skupiny, ve které budou mít naši hráči 3 body za výhru s Náměští.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události