Nezařazené

Školení trenérů 3. třídy, 19. – 22. 7. 2012 Frýdek-Místek

Od 19. do 22. července se díky Beskydské šachové škole konalo ve Frýdku-Místku školení trenérů 3. třídy. Školení jsem se z našeho oddílu zúčastnil pouze já a je to určitě škoda, protože většině trenérů z našeho oddílu příští rok končí platnost licence. 
Školení bylo opravdu náročné, začínalo se většinou od 8:30 a končilo kolem 18:00. Vše probíhalo pod vedením zkušených lektorů. Hlavními přednášejícími byli  Evžen Gonsior (trenér I. třídy), Václav Mitura (I. třída), Jan Macíček (II. třída) a Pavel Benčo (II.třída).

Budoucí trenéři se seznámili jak s teoretickými záležitostmi, které by měli učit – tak také a to hlavně jak učit. Osobně považuji toto školení za velice přínosné a k udělení licence rozhodčího 3. třídy mi chybí pouze úspěšně složení zkoušek a vypracování a obhajoba seminární práce. To vše se bude konat 22. září opět v prostorách SVČ Klíč ve Frýdku-Místku.

Ještě jednou děkuji pořadatelům za příjemné čtyři dny a věřím, že získané zkušenosti uplatním při výcviku dětí v našem oddíle již tuto sezónu. 
 

Od 19. do 22. července se díky Beskydské šachové škole konalo ve Frýdku-Místku školení trenérů 3. třídy. Školení jsem se z našeho oddílu zúčastnil pouze já a je to určitě škoda, protože většině trenérů z našeho oddílu příští rok končí platnost licence. 
Školení bylo opravdu náročné, začínalo se většinou od 8:30 a končilo kolem 18:00. Vše probíhalo pod vedením zkušených lektorů. Hlavními přednášejícími byli  Evžen Gonsior (trenér I. třídy), Václav Mitura (I. třída), Jan Macíček (II. třída) a Pavel Benčo (II.třída).

Budoucí trenéři se seznámili jak s teoretickými záležitostmi, které by měli učit – tak také a to hlavně jak učit. Osobně považuji toto školení za velice přínosné a k udělení licence rozhodčího 3. třídy mi chybí pouze úspěšně složení zkoušek a vypracování a obhajoba seminární práce. To vše se bude konat 22. září opět v prostorách SVČ Klíč ve Frýdku-Místku.

Ještě jednou děkuji pořadatelům za příjemné čtyři dny a věřím, že získané zkušenosti uplatním při výcviku dětí v našem oddíle již tuto sezónu. 
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události