Nezařazené

Extraliga dorostu po 4. kole

Jako první vstoupili do šachové sezóny dorostenci, které čekala úvodní kola extraligy dorostu. Celá východní skupina se tak sjela do Brna a ve dvou dnech odehrála celkem čtyři partie. Naše družstvo dokázalo získat čtyři body za jednu výhru a jednu remízu. Sestava týmu bohužel není vyrovnaná a za úvodní trojicí (Jakub Szotkowski, Patrik Melzer, Viktor Gažík) je velká mezera, kterou se nepodařilo zacelit. Denis Kuka, Jan Nytra a Sandra Valenčíková totiž nasbírali dohromady jenom půl partiových bodů a to je hrozně málo. Nejlepšího individuálního výsledku dosáhl na první desce Jakub, který vyhrál všechny své partie, ale je třeba pochválit i Patrika (3 body) a Viktora (3,5 bodů), kteří mohou být taktéž spokojení.
Družstvu patří průběžná 6. příčka a na postupovou 4. pozici ztrácí pouze bod, takže je zde stále možnost zabojovat o postup do finále A.
 
výsledky extraligy: chess-results.com/tnr81138.aspx
článek na nss.cz: nss.cz/
 

Jako první vstoupili do šachové sezóny dorostenci, které čekala úvodní kola extraligy dorostu. Celá východní skupina se tak sjela do Brna a ve dvou dnech odehrála celkem čtyři partie. Naše družstvo dokázalo získat čtyři body za jednu výhru a jednu remízu. Sestava týmu bohužel není vyrovnaná a za úvodní trojicí (Jakub Szotkowski, Patrik Melzer, Viktor Gažík) je velká mezera, kterou se nepodařilo zacelit. Denis Kuka, Jan Nytra a Sandra Valenčíková totiž nasbírali dohromady jenom půl partiových bodů a to je hrozně málo. Nejlepšího individuálního výsledku dosáhl na první desce Jakub, který vyhrál všechny své partie, ale je třeba pochválit i Patrika (3 body) a Viktora (3,5 bodů), kteří mohou být taktéž spokojení.
Družstvu patří průběžná 6. příčka a na postupovou 4. pozici ztrácí pouze bod, takže je zde stále možnost zabojovat o postup do finále A.
 
výsledky extraligy: chess-results.com/tnr81138.aspx
článek na nss.cz: nss.cz/
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události