Nezařazené

Ligová neděle 18.11.2012

V neděli 18. listopadu zasáhly do boje tři naše družstva. Ve druhé lize se poprvé doma představila áčko, které změřilo síly s týmem VOKD Poruba. Bez tří hráčů základní sestavy dokázalo áčko vybojovat cennou remízu 4:4, na které se podílel výhrou Jakub Szotkowski a remízami Pavel Zabystrzan, Václav Pacl, Aleš Kubeczka, Petr Beran, Marcel Řezníček a Ruda Kaminský, který dohrával ze všech poslední a za stavu 3,5:3,5 se se soupeřem rozešel smírně. Report z tohoto utkání očekávejte v nejbližších dnech.

Béčko v krajské soutěži zajíždělo do Karviné, kde změřilo síly s karvinským béčkem. Prohra 5:3 jistě mrzí, protože na šachovnicích měli naši hráči minimálně 4:4! Výhru zapsal Martin Hričko a Petr Izakovič, po remíze přidali Tonda Siwek a kapitán Patrik Koběrský.

Posledním družstvem, které zasáhlo do bojů o soutěžní body bylo v okresní soutěži éčko. V týmu dostali opět šanci mladí hráči, kteří však nestačili na zkušenější soupeře z Rychvaldu a na domácích šachovnicích prohráli vysoko 1,5:6,5. Jedinou výhru zaznamenal na osmé desce Filip Nezval (rok narození 2003) a remízu vybojoval na první desce Jan Sakmar.

V neděli 18. listopadu zasáhly do boje tři naše družstva. Ve druhé lize se poprvé doma představila áčko, které změřilo síly s týmem VOKD Poruba. Bez tří hráčů základní sestavy dokázalo áčko vybojovat cennou remízu 4:4, na které se podílel výhrou Jakub Szotkowski a remízami Pavel Zabystrzan, Václav Pacl, Aleš Kubeczka, Petr Beran, Marcel Řezníček a Ruda Kaminský, který dohrával ze všech poslední a za stavu 3,5:3,5 se se soupeřem rozešel smírně. Report z tohoto utkání očekávejte v nejbližších dnech.

Béčko v krajské soutěži zajíždělo do Karviné, kde změřilo síly s karvinským béčkem. Prohra 5:3 jistě mrzí, protože na šachovnicích měli naši hráči minimálně 4:4! Výhru zapsal Martin Hričko a Petr Izakovič, po remíze přidali Tonda Siwek a kapitán Patrik Koběrský.

Posledním družstvem, které zasáhlo do bojů o soutěžní body bylo v okresní soutěži éčko. V týmu dostali opět šanci mladí hráči, kteří však nestačili na zkušenější soupeře z Rychvaldu a na domácích šachovnicích prohráli vysoko 1,5:6,5. Jedinou výhru zaznamenal na osmé desce Filip Nezval (rok narození 2003) a remízu vybojoval na první desce Jan Sakmar.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události