Nezařazené

Preview: O víkendu v akci čtyři naše družstva

Rok 2013 se pomalu blíží ke svému konci a na hráče v okresním přeboru je nachystáno dokonce poslední letošní kolo. Ve čtvrtém kole se doma představí dva naše týmy, jeden zajíždí na půdu soupeře. Kromě soutěže dospělých se již v sobotu představí v akci také mládež, na kterou čekají dva zápasy v 1. dorostenecké lize (více informací uvnitř článku).

Rok 2013 se pomalu blíží ke svému konci a na hráče v okresním přeboru je nachystáno dokonce poslední letošní kolo. Ve čtvrtém kole se doma představí dva naše týmy, jeden zajíždí na půdu soupeře. Kromě soutěže dospělých se již v sobotu představí v akci také mládež, na kterou čekají dva zápasy v 1. dorostenecké lize (více informací uvnitř článku).

Už v sobotu ráno odjíždí mládež Slovanu Havířov do Olomouce, kde se dopoledne postaví Grygovu a odpoledne Postoupkám. Zápasy budou důležité pro další vývoj celé ligy a dost napoví o našich šancích se v soutěži udržet.

V neděli jsou poté na programu zápasy okresního přeboru a tam po třech odehraných kolech může být naplno spokojeno družstvo Slovanu Havířov B, které se osamostatnilo na čele celého peletonu. Ve čtvrtém kole přivítá béčko doma Chotěbuz, která se naopak krčí na samém dně tabulky. Béčko bude v tomto utkání velkým favoritem a to i přestože soupeř nastupuje pravidelně v základní osmičkce. 

Slovan Havířov C se představí také doma a pikantní může být zápas pro hráče Těrlicka, kteří přijedou do naší herny přesně po dvou týdnech (v minulém kole vyhrálo Těrlicko s déčkem 3:5). Role mírného favorita přísluší Těrlicku, které momentálně okupuje skvělou třetí příčku tabulky, naopak céčko je deváté. Naši hráči se však jistě pokusí soupeři zamezit v zisku dalších bodů z našeho území.

Jediným našim týmem, který se představí venku bude Slovan Havířov D, který odjíždí do Rychvaldu. Rychvald bude v zápase favoritem, no déčko zatím ukazuje, že soupeřům nic nedaruje zadarmo a válčí se soupeři velmi zdatně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události