Nezařazené

Adam Neděla zlatý

V sobotu 10. ledna uspořádal TJ Slovan Havířov 3. turnaj KP mládeže v rapid šachu. Do Asterixu si našlo cestu 130 hráčů z celého kraje. Hrálo se ve věkových kategoriích do 10, 12, 14 a 18 let, vždy se vyhlašovala nejlepší trojice chlapců i dívek a navíc v kategorii do deseti let také tři nejlepší do osmi let.

Největšího úspěchu náš oddíl dosáhl v desítkách, kde turnaj ovládl Adam Neděla, který přeskočil všechny favorizované hráče Frýdku-Místku i okolí. Velmi pěkného umístění dosáhl také Petr Nezval, jenž obsadil celkově 8. místo. Petr navíc může v kategorii do deseti let startovat také v příštím roce. Celkově ve všech turnajích reprezentovalo Slovan Havířov deset dětí.Výsledky U10
Výsledky U12
Výsledky U14
Výsledky U18
Fotografie Petra Berana

V sobotu 10. ledna uspořádal TJ Slovan Havířov 3. turnaj KP mládeže v rapid šachu. Do Asterixu si našlo cestu 130 hráčů z celého kraje. Hrálo se ve věkových kategoriích do 10, 12, 14 a 18 let, vždy se vyhlašovala nejlepší trojice chlapců i dívek a navíc v kategorii do deseti let také tři nejlepší do osmi let.

Největšího úspěchu náš oddíl dosáhl v desítkách, kde turnaj ovládl Adam Neděla, který přeskočil všechny favorizované hráče Frýdku-Místku i okolí. Velmi pěkného umístění dosáhl také Petr Nezval, jenž obsadil celkově 8. místo. Petr navíc může v kategorii do deseti let startovat také v příštím roce. Celkově ve všech turnajích reprezentovalo Slovan Havířov deset dětí.Výsledky U10
Výsledky U12
Výsledky U14
Výsledky U18
Fotografie Petra Berana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události