Nezařazené

Mladší žáci bojují o postup na MČR, pan Pacl v Havířově o body do rapid tour

V sobotu 21. března se konají hned dvě šachové akce, na kterých má zastoupení náš oddíl. Družstvo mladších žáků bojuje v Krnově o postup na MČR mladších žáků, kde postoupí první tři týmy z krajského přeboru. Po výhře nad Orlovou a porážkou s prvním nasazeným Interchessem přišla remíza s domácím týmem a po třech kolech je náš tým na 6. místě. 

V Havířově se poté v restauraci Radnice koná třetí turnaj ostravské RAPID TOUR. Do turnaje nastoupil za náš oddíl FM Václav Pacl, který po čtyřech kolech má výborných 3,5 bodů a bojuje o další skvělé umístění.

Výsledky KP mladších žáků
Výsledky O pohár primátora Havířova

V sobotu 21. března se konají hned dvě šachové akce, na kterých má zastoupení náš oddíl. Družstvo mladších žáků bojuje v Krnově o postup na MČR mladších žáků, kde postoupí první tři týmy z krajského přeboru. Po výhře nad Orlovou a porážkou s prvním nasazeným Interchessem přišla remíza s domácím týmem a po třech kolech je náš tým na 6. místě. 

V Havířově se poté v restauraci Radnice koná třetí turnaj ostravské RAPID TOUR. Do turnaje nastoupil za náš oddíl FM Václav Pacl, který po čtyřech kolech má výborných 3,5 bodů a bojuje o další skvělé umístění.

Výsledky KP mladších žáků
Výsledky O pohár primátora Havířova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události