Nezařazené

Úspěch Slovanu na MČR 4členných družstev

Slovan Havířov také v letošním ročníku nastoupil v otevřeném MČR 4členných družstev, které se každoročně koná na počátku festivalu Czech Open v Pardubicích. V letošním roce náš oddíl reprezentovalo kvarteto Václav Pacl, Aleš Kubeczka, Richard Funiok a Tomáš Pavlíček. Tým byl nasazen jako číslo 76 a po výborných výsledcích obsadil konečnou 38. příčku a 27. příčku v pořadí týmů startujících v MČR. Výsledky turnaje zde.

Gratulujeme 

Slovan Havířov také v letošním ročníku nastoupil v otevřeném MČR 4členných družstev, které se každoročně koná na počátku festivalu Czech Open v Pardubicích. V letošním roce náš oddíl reprezentovalo kvarteto Václav Pacl, Aleš Kubeczka, Richard Funiok a Tomáš Pavlíček. Tým byl nasazen jako číslo 76 a po výborných výsledcích obsadil konečnou 38. příčku a 27. příčku v pořadí týmů startujících v MČR. Výsledky turnaje zde.

Gratulujeme 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události