Nezařazené

Petr Nezval úspěšně reprezentoval na MČR v rapid šachu

Ve dnech 10. – 11. 9. 2016 proběhlo v Klatovech MČR mládeže v rapid šachu. Za náš oddíl bojoval v kategorii H10 Péťa Nezval. Byl nasazen jako č. 36 ze 46 účastníků. Začal skvěle, ale prohra v sobotním 6. kole a bodové konto 2,5b znamenalo konec nějakých medailových ambicí (…)

Ve dnech 10. – 11. 9. 2016 proběhlo v Klatovech MČR mládeže v rapid šachu. Za náš oddíl bojoval v kategorii H10 Péťa Nezval. Byl nasazen jako č. 36 ze 46 účastníků. Začal skvěle, ale prohra v sobotním 6. kole a bodové konto 2,5b znamenalo konec nějakých medailových ambicí (…)

O to více potěšilo, že v neděli zaválel a poslední 3 kola vyhrál! To znamenalo nakonec skvělé 14. místo v konečné tabulce – gratulujeme. Škoda, že nebyla ještě 2 kola, kdyby to tak šlo dále … Snad příští rok. Letos budeme držet palce hlavně na Mistrovství Moravy a Slezska ve vážných partiích.

Výsledky turnaje

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události