Krajský přebor mládeže v rapid šachu

Výsledky 3. turnaje KP mládeže v rapid šachu

Slovan Havířov uspořádal 3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu. Výsledky z turnajů U10, U12, U14 a U18 naleznete v příloze, fotografie z turnaje od Petra Berana poté ve fotogalerii.

2. turnaj KP mládeže v rapid šachu - Ostrava

V sobotu 1. 12. 2012 jsme se vydali na 2. turnaj KP mládeže v rapid šachu do Ostravy, na srazu bylo přítomno deset mládežníků a na místě reprezentovalo náš oddíl celkem 12 hráčů + Jan Nytra, který pro letošek hájí taktéž barvy Slovanu. Tento počet je po velkých střediscích mládeže jako je BŠŠ a SK Slavia Orlová třetím největším v tomto kraji! 

Většina hráčů převážně sbírala zkušenosti a každý bodík, který jsme získali byl těžce vybojován a zaslouží pochvalu. Přesto jsme neodjížděli s prázdnou, když v kategorii D14 skončila se třemi body na druhém místě Sandra Valenčíková a v kategorii H18 vybojoval Patrik Melzer taktéž druhou příčku ziskem 5,5 bodů bez prohry.

výsledky podle kategorií:
HD10
HD12
HD14
HD18

Krajský přebor mládeže v rapid šachu 2005-2006

Pořadatel: KM VVMKŠS ve spolupráci s jednotlivými okresními komisemi mládeže

Systém: seriál šesti otevřených turnajů pro mládež

Tempo hry: 2 x 20 minut na partii

Termíny turnajů:

  • 1. turnaj: 26.11.2005 Nový Jičín
  • 2. turnaj: 14.1.2006 Ostrava
  • 3. turnaj: 18.2.2006 Havířov
  • 4. turnaj: 25.3.2006 Moravský Beroun
  • 5. turnaj: 1.4.2006 Dolní Benešov
  • 6. turnaj: 13.5.2006 Frýdek-Místek

Krajský přebor mládeže v rapid šachu 2004-2005

Pořadatel: KM VVMKŠS ve spolupráci s jednotlivými okresními komisemi mládeže

Systém: seriál šesti otevřených turnajů pro mládež

Tempo hry: 2 x 20 minut na partii

Termíny turnajů:

  • 1. turnaj: 4.12.2004 Mořkov
  • 2. turnaj: 15.1.2005 Ostrava
  • 3. turnaj: 12.2.2005 Havířov
  • 4. turnaj: 5.3. 2005 Moravský Beroun
  • 5. turnaj: 9.4. 2005 Dolní Benešov
  • 6. turnaj: 14.5. 2005 Frýdek-Místek

Krajský přebor mládeže v rapid šachu 2003-2004

Pořadatel: KM VVMKŠS ve spolupráci s jednotlivými okresními komisemi mládeže

Systém: seriál šesti otevřených turnajů pro mládež

Tempo hry: 2 x 20 minut na partii

Termíny turnajů:

  • 1. turnaj: ????? Břidličná (Bruntál) 
  • 2. turnaj: ????? Karviná
  • 3. turnaj: ????? Nový Jičín 
  • 4. turnaj: 17.4.2004 Opava
  • 5. turnaj: 1.5.2004 Frýdek-Místek
  • 6. turnaj: 15.5.2004 Ostrava
Syndikovat obsah