Mistrovství Moravy a Slezska do 16-ti let

Trojice našich na MMaS, píše Vlastík Neděla

V termínu 25.-30.10.2016 proběhlo v Koutech nad Desnou MMaS mládeže do 16 let. Protože Nezvalovi nemohli z rodinných důvodů, byla naše účast skromnější než v předchozích letech. V kategorii do 16 let hrál Ríša Korbel, v H14 Jirka Havlíček a v H12 Adam Neděla. (...)

Mistrovství Moravy a Slezska hodnotí Vlastimil Neděla

O výsledcích na Mistrovství Moravy a Slezska jsme již informovali, nyní přichází na řadu komentář přímého účastníka, trenéra Vlastíka Neděly (...)

Mistrovství Moravy a Slezska skončilo

Mistrovství Moravy a Slezska nám v loňské sezóně přineslo jeden postup na přebor republiky, v letošním roce o tento postup bojoval do posledního kola Petr Nezval, ale porážkou s prvním nasazeným se dostal na desátou příčku a postup mu unikl o dvě příčky. Ostatní hráči vysloveně nezklamali, ale každý měl jistě na to uhrát o nějaký ten bodík více – bližší hodnocení nám jistě v nejbližší době přinese vedoucí výpravy a trenér Vlastík Neděla.

Výsledky hráčů Slovanu Havířov:
U10: Petr Nezval, 10. místo, 6 bodů
U12: Adam Neděla, 27. místo, 5 bodů
U12: Jirka Havlíček, 35. místo, 4.5 bodů
U14: Ríša Korbel, 33. místo, 4.5 bodů
U14: Filip Nezval, 42. místo, 4 body

Výsledky na chess-results

Mistrovství Moravy a Slezska 2012

Od středy 24. 10. do neděle 28. 10. proběhlo v Koutech nad Desnou Mistrovství Moravy a Slezska mládeže. Náš oddíl měl na MMaS trojí zastoupení, dva hráče jsem doplnil já jako rozhodčí. Dostal jsem společně s Petrem Luczykem na starost kategorie U10, U12 a OPEN a v průběhu turnaje jsme museli řešit jen minimum sporných situací. Dále se turnaje zúčastnil v kategorii U12 Richard Korbel, který však doplácel na nezkušenost (do turnaje stihl odehrát pouze jednu vážnou partii) a hlavně hospodaření s časem bylo velice špatné. Ríša uhrál 2,5 bodů a zřejmě se svým výsledkem není spokojen. Více radosti může mít další zástupce Jakub Szotkowski, který v kategorii do 16 let skončil na výborném 2. místě a kromě medaile a poháru si odvezl i postup na březnové Mistrovství České republiky!

oficiální web pořadatele: www.sachyorlova.cz/
výsledky: chess-results.com/tnr83395.aspx

Mistrovství Moravy a Slezska mládeže v šachu v kategorii H10, H12, H14, H16 a dívek

TJ  Slovan Havířov pořádá ve spolupráci s Moravskoslezským krajským šachovým svazem 
pod záštitou hejtmana Moravskoslezského kraje ing. Evžena Tošenovského
a primátora města Havířov pana Františka Chobota
Syndikovat obsah