2016/2017

Slovan Havířov uspořádal KP mládeže v rapid šachu

Slovan Havířov uspořádal 4. února 4. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu. Výsledky jednotlivých kategorií naleznete na chess-results:

Kategorie do 10 let
Kategorie do 12 let
Kategorie do 14 let
Kategorie do 18 let

Okresní přebor: Céčko přivezlo tři body z Orlové

V roce 2017 jako první vstoupili na soutěžní šachovnice hráči C týmu. Ti vyjeli do nedaleké Orlové, kde se střetli s místním F týmem. Po zapsání soupisek obou týmů bylo jasné, že dnes bude Slovan favoritem.

Mládež má za sebou dva turnaje krajského přeboru

Mládež Slovanu Havířov se pod vedením trenéra Vlastíka Neděli zúčastnila hned dvou turnajů krajského přeboru v rapid šachu. Níže přikládáme hodnocení trenéra z obou turnaje.

Trojice našich na MMaS, píše Vlastík Neděla

V termínu 25.-30.10.2016 proběhlo v Koutech nad Desnou MMaS mládeže do 16 let. Protože Nezvalovi nemohli z rodinných důvodů, byla naše účast skromnější než v předchozích letech. V kategorii do 16 let hrál Ríša Korbel, v H14 Jirka Havlíček a v H12 Adam Neděla. (...)

Petr Nezval úspěšně reprezentoval na MČR v rapid šachu

Ve dnech 10. - 11. 9. 2016 proběhlo v Klatovech MČR mládeže v rapid šachu. Za náš oddíl bojoval v kategorii H10 Péťa Nezval. Byl nasazen jako č. 36 ze 46 účastníků. Začal skvěle, ale prohra v sobotním 6. kole a bodové konto 2,5b znamenalo konec nějakých medailových ambicí (...)

Vstup do soutěží družstev nám nevyšel

Úvodní kola svých soutěží již odehrálo všech pět našich družstev a je potřeba říci, že se nám vstup vůbec nevydařil a všech pět týmů okusilo na úvod soutěží hořkost porážky. Snad se bude dařit dále, více uvnitř článku (...)

Rozlosován nový ročník 2. ligy F

V Pardubicích při příležitosti konání Czech Open 2016 byly rozlosovány soutěže řízené Šachovým svazem České repubiiky. Jednou z nich byla také 2. liga F, ve které se opět představí A tým Slovanu Havířov a bude obhajovat historický nejlepší umístění v historii a to 2. místo. Kompletní rozlosování naleznete v příloze.