Nezařazené

Memoriál K. Osmančíka 2008, Dolní Benešov

Zpravodaj: 
27. září 2008 se konal v Dolním Benešově již 22. ročník memoriálu K. Osmančíka. Z našeho oddílu se na turnaj vydala mládež. Sára Urgácsová, Jozef Valenčík a Michal Valenčík(pro letošek hráč MSA Dolního Benešova).

Zpravodaj: 
27. září 2008 se konal v Dolním Benešově již 22. ročník memoriálu K. Osmančíka. Z našeho oddílu se na turnaj vydala mládež. Sára Urgácsová, Jozef Valenčík a Michal Valenčík(pro letošek hráč MSA Dolního Benešova).
K prezentaci jsme se dostavili se slušným předčasem, ale to vůbec nevadilo. Všichni jsme rádi „Benešovákům“ pomohli s přípravou turnaje. Sára a Michal rozestavěli figurky, já soupeřil společně s panem Krieblem s digitální šachovnicí. 
Prezentace proběhla bez problému a turnaj mohl začít slovy ředitele, předsedy Dolního Benešova a hlavního rozhodčího p. Kořínka. V 1. kole na nás čekali velice silní soupeři nakonec jsme ale překvapivě vyválčili 50% možných bodů. Kdy Michal porazil na 5. šachovnici p. Wieczorka (2317) a já remizoval s panem Čempelem(2284). Sára bohužel prohrála. 
Po 5. kolech v přestávce na oběd jsme se občerstvili a očekávali co si na nás los připraví. Nakonec si myslím, že můžeme být všichni spokojeni se svým bodovým výsledkem. 

Jozef Valenčík 5 bodů, 48. místo, 73. nasazený
Michal Valenčík 4,5 bodů, 67 místo(2. místo do 14. let), 72. nasazený
Sára Urgácsová 3,5 bodů, 103. místo, 105. nasazená

Poděkování patří perfektním organizátorům za povedený turnaj, dědečkovi Sáry za odvoz na tento turnaj a myslím že povedené reprezentaci šachového oddílu Tj Slovan Havířov.

výsledky: chess-results.com/tnr16296.aspx

Pozn. : Fotografie jsou již v databázi a výsledky turnaje v příloze.

                                                                                                                                                                     Jozef Valenčík

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události