Nezařazené

Ligová neděle v kostce (27.2.2012)

Tuto neděli zasáhla do hry naše dvě družstva v okresním přeboru. Céčko doma přivítalo B tým Rychvaldu a doufalo v zaváhání lídra soutěže z Těšína. Přesto, že céčko vyhrálo 6:2, když zužitkovalo stoprocentně výhodu bílých figur, na postup to nestačilo, protože Těšín si výhrou nad éčkem Orlové zajistil zaslouženou vstupenku do krajské soutěže.

Za céčko vyhráli: Melzer Patrik, Beran Petr, Červenka Roman, Szumilo Štefan
Remízou přispěli: Valenčík Jozef, Kaminský Rudolf, Koběrský Patrik a kapitán Wertheim Adolf

Na druhém pólu tabulky se na dálku odehrával zajímavý souboj mezi déčkem Slovanu a céčkem Karviné. Naši hráči měli náskok bodu, který urvali v předposledním kole a tak měli svůj osud ve svých rukou. Bohužel však v Bohumíně podlehli 5:3 a museli doufat v prohru Karviné. Ta své utkání opravdu prohrála vysokým rozdílem 6,5:1,5 a déčko tak udrželo svou příslušnost v okresním přeboru i pro příští rok – kéž by se povedlo udržet i zbylé soutěže.

Za déčko vyhrála: Sandra Valenčíková
Remízou přispěli: Hričko Martin, Pavlíček Tomáš, Melzer Petr, Hudeček Jaroslav

Souhrn celé soutěže očekávejte v nejbližších dnech.

Tuto neděli zasáhla do hry naše dvě družstva v okresním přeboru. Céčko doma přivítalo B tým Rychvaldu a doufalo v zaváhání lídra soutěže z Těšína. Přesto, že céčko vyhrálo 6:2, když zužitkovalo stoprocentně výhodu bílých figur, na postup to nestačilo, protože Těšín si výhrou nad éčkem Orlové zajistil zaslouženou vstupenku do krajské soutěže.

Za céčko vyhráli: Melzer Patrik, Beran Petr, Červenka Roman, Szumilo Štefan
Remízou přispěli: Valenčík Jozef, Kaminský Rudolf, Koběrský Patrik a kapitán Wertheim Adolf

Na druhém pólu tabulky se na dálku odehrával zajímavý souboj mezi déčkem Slovanu a céčkem Karviné. Naši hráči měli náskok bodu, který urvali v předposledním kole a tak měli svůj osud ve svých rukou. Bohužel však v Bohumíně podlehli 5:3 a museli doufat v prohru Karviné. Ta své utkání opravdu prohrála vysokým rozdílem 6,5:1,5 a déčko tak udrželo svou příslušnost v okresním přeboru i pro příští rok – kéž by se povedlo udržet i zbylé soutěže.

Za déčko vyhrála: Sandra Valenčíková
Remízou přispěli: Hričko Martin, Pavlíček Tomáš, Melzer Petr, Hudeček Jaroslav

Souhrn celé soutěže očekávejte v nejbližších dnech.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události