Nezařazené

Ligová neděle (4. 11. 2012)

Tuto neděli zasáhla do hry hned tři naše družstva a dařilo se nám střídavě. Áčko ve druhé lize získalo bod za remízu 4:4 s Dobrou, když po velice dramatickém průběhu skončilo hned šest partii rezultativně. Výhru si připsali Pavel Zabystrzan, Václav Pacl a Jozef Valenčík. Report z utkání se na stránkách objeví po zveřejnění partií. 
Béčko hrálo poprvé v sezóně doma a hned z toho bylo derby proti Baníku Havířov C. Naši hráči si výhrou 5:3 upevnili své místo v tabulce a získali důležité tři body. Celým bodem přispěli Tonda Siwek, Martin Hričko a Lumír Broskevič.
Velice těžkou úlohu mělo v okresní soutěži družstvo E. Zajíždělo totiž na půdu největšího favorita na postup SK Karviná C. V týmu dostali možnost opět nováčci a hned pro tři z nich to byla premiéra ve světě vážných partií. Družstvo prohrálo 2:6, když se o partiové body postaral kapitán Jarda Neměc a Jakub Svoboda, který tak vyhrál i svou druhou vážnou partii v kariéře – uvidíme jak dlouho mu stoprocentní bilance vydrží .

Tuto neděli zasáhla do hry hned tři naše družstva a dařilo se nám střídavě. Áčko ve druhé lize získalo bod za remízu 4:4 s Dobrou, když po velice dramatickém průběhu skončilo hned šest partii rezultativně. Výhru si připsali Pavel Zabystrzan, Václav Pacl a Jozef Valenčík. Report z utkání se na stránkách objeví po zveřejnění partií. 
Béčko hrálo poprvé v sezóně doma a hned z toho bylo derby proti Baníku Havířov C. Naši hráči si výhrou 5:3 upevnili své místo v tabulce a získali důležité tři body. Celým bodem přispěli Tonda Siwek, Martin Hričko a Lumír Broskevič.
Velice těžkou úlohu mělo v okresní soutěži družstvo E. Zajíždělo totiž na půdu největšího favorita na postup SK Karviná C. V týmu dostali možnost opět nováčci a hned pro tři z nich to byla premiéra ve světě vážných partií. Družstvo prohrálo 2:6, když se o partiové body postaral kapitán Jarda Neměc a Jakub Svoboda, který tak vyhrál i svou druhou vážnou partii v kariéře – uvidíme jak dlouho mu stoprocentní bilance vydrží .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události