Nezařazené

Ligová neděle 6. 1. 2013

První soutěžní neděle v roce 2013 byla pro Slovan úspěšná tak z padesáti procent. Áčko zajíždělo na půdu Třince bojovat o důležité záchranářské body a prohrálo bohužel opět nejtěsnějším rozdílem 3,5:4,5. Ani béčko v krajské soutěži nemá na růžích ustláno a v přímém souboji o sestupové pozice dokázalo vyhrát ve Frýdku-Místku, s místním týmem Beskydské šachové školy D vyhrálo přesvědčivě 2:6 a dostalo se mimo sestupové vody – cesta je však stále trnitá a je třeba nadále bodovat. V okresní soutěži hrálo éčko dnes jediné doma a přestože soupeři přijeli pouze v šesti, tak náš tým prohrál 3,5:4,5 – více než samotná porážka mě však mrzí fakt, že si dva mladí hráči nezahráli kvůli absenci soupeřů – škoda.

První soutěžní neděle v roce 2013 byla pro Slovan úspěšná tak z padesáti procent. Áčko zajíždělo na půdu Třince bojovat o důležité záchranářské body a prohrálo bohužel opět nejtěsnějším rozdílem 3,5:4,5. Ani béčko v krajské soutěži nemá na růžích ustláno a v přímém souboji o sestupové pozice dokázalo vyhrát ve Frýdku-Místku, s místním týmem Beskydské šachové školy D vyhrálo přesvědčivě 2:6 a dostalo se mimo sestupové vody – cesta je však stále trnitá a je třeba nadále bodovat. V okresní soutěži hrálo éčko dnes jediné doma a přestože soupeři přijeli pouze v šesti, tak náš tým prohrál 3,5:4,5 – více než samotná porážka mě však mrzí fakt, že si dva mladí hráči nezahráli kvůli absenci soupeřů – škoda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události