Nezařazené

Krajský šachový tábor 2013 – Uherské Hradiště

Jako každý rok probíhal pod hlavičkou oddílu SK Slavia Orlová šachový tábor pro mládež. V letošním roce se tento tábor uskutečnil v Uherském Hradišti a součástí byla také účast dětí na mezinárodním turnaji Open Staré Město 2013. Z našeho oddílu se zúčastnila trojice Jiří Nezval, Filip Nezval a Petr Nezval. Kromě toho jsem na táboře figuroval já a to jako trenér. Můj původní plán psát krátké info každý den padnul po zjištění, že wifi na pokoji chybí.

Jako každý rok probíhal pod hlavičkou oddílu SK Slavia Orlová šachový tábor pro mládež. V letošním roce se tento tábor uskutečnil v Uherském Hradišti a součástí byla také účast dětí na mezinárodním turnaji Open Staré Město 2013. Z našeho oddílu se zúčastnila trojice Jiří Nezval, Filip Nezval a Petr Nezval. Kromě toho jsem na táboře figuroval já a to jako trenér. Můj původní plán psát krátké info každý den padnul po zjištění, že wifi na pokoji chybí.

Každý den byl pro děti připraven šachový nebo nešachový program (tréninky, výlety v okolí, návštěva koupaliště, …). Kromě toho odehráli všichni účastníci také deset kol mezinárodního turnaje a našim mladým se podařilo posbírat velmi cenné zkušenosti, každou partii jsme pečlivě rozebrali a z každé se velmi poučili. Na závěr proběhlo také vyhlášení výsledků večerních turnajů v rapid šachu, bleskovém šachu a bughouse. Právě v poslední disciplíně získal zlato náš nejmladší člen Petr Nezval, který společně s Jirkou Novákem z Orlové turnaj vyhráli, třetí v této disciplíně skončil Jirka Nezval se svým parťákem.

Výsledky turnaje: chess-results.com/tnr108182.aspx
Fotogalerie turnaje: sachysm.rajce.idnes.cz/FIDE_Open_Stare_Mesto_2013
Výsledky bleskového turnaje: www.fera.hitech.cz/soubory/blesk_FO_SM_2013.pdf
Články o turnaji den po dni: www.fera.hitech.cz/

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události