Nezařazené

Tři týmy postavil Slovan Havířov do KP starších žáků

Ve čtvrtek 8. května se uskutečnil v Orlové krajský přebor starších žáků, ze kterého vítěz postupoval do 1. ligy mladšího dorostu. Nejlépe se v silné konkurenci umístil náš B tým, který ve složení Fialka Adam, Nezval Jiří, Korbel Richard a Neděla Adam skončil na 9. místě.
Až o dvě místa za béčkem skončilo áčko, které startovalo v kvartetu Funiok Richard, Nezval Filip, Havlíček Jiří a Nezval Petr. Konečná 12. příčka patřila našemu céčku, jehož hráči na turnaji hlavně sbírali zkušenosti a střídající se pětice Řihošek Ondřej, Slovioček Jiří, Mikula Ondřej, Motyka Daniel a Brzezina Jan jistě zaslouží pochvalu, stejně jako všichni hráči reprezentující náš oddíl. Vítězem turnaje se stalo družstvo Interchess Frýdek-Místek.

Konečné pořadí: chess-results.com/tnr133432.aspx

Ve čtvrtek 8. května se uskutečnil v Orlové krajský přebor starších žáků, ze kterého vítěz postupoval do 1. ligy mladšího dorostu. Nejlépe se v silné konkurenci umístil náš B tým, který ve složení Fialka Adam, Nezval Jiří, Korbel Richard a Neděla Adam skončil na 9. místě.
Až o dvě místa za béčkem skončilo áčko, které startovalo v kvartetu Funiok Richard, Nezval Filip, Havlíček Jiří a Nezval Petr. Konečná 12. příčka patřila našemu céčku, jehož hráči na turnaji hlavně sbírali zkušenosti a střídající se pětice Řihošek Ondřej, Slovioček Jiří, Mikula Ondřej, Motyka Daniel a Brzezina Jan jistě zaslouží pochvalu, stejně jako všichni hráči reprezentující náš oddíl. Vítězem turnaje se stalo družstvo Interchess Frýdek-Místek.

Konečné pořadí: chess-results.com/tnr133432.aspx

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události