Nezařazené

Nové elo listiny

Květen je každým rokem na rating listině zlomový, započítají se totiž všechny soutěže družstev a kromě FIDE ela je vydáno také nové národní elo. A jak si vedou na elo listině naši hráči? (…)

Květen je každým rokem na rating listině zlomový, započítají se totiž všechny soutěže družstev a kromě FIDE ela je vydáno také nové národní elo. A jak si vedou na elo listině naši hráči? (…)

Fide rating

Jedničkou našeho oddílu je dle fide ratingu FM Václav Pacl, jehož rating dosahuje hodnoty 2136 bodů. Nad elem 2100 se drží také Ruda Kaminský s ratingem 2112. Z aktivních hráčů drží třetí pozici Petr Beran s elem 2058. Celkem má fide rating v našem oddíle 16 hráčů, mezi nimi také jeden mládežník a to Jirka Nezval s elem 1356.

Národní rating

Situace na národním žebříčku je pro některé hráče našeho oddílu zajímavější a to z důvodu, že ne všechny soutěže družstev jsou na fide rating započítávany. Co do pozice naší jedničky se však nic nemění ani v tomto žebříčku, nejvyšší elo má Václav Pacl (2140) – jeho plus za poslední období činí úctyhodných 50 bodů. Změna v pořadí oproti fide ratingu je na druhém místě, které patří s elem 2058 Aleši Kubeczkovi, trojkou je Ruda Kaminský (2053). Nad elem 2000 je celkem šest hráčů.

Nejvyšší skok oproti předchozímu žebříčku zaznamenal Adam Neděla, který připsal 229 bodů a jeho nové maximum je 1411 a to ho řadí na pozici č. 1 mezi mládeží. Další plus z mládežníků mají na svém kontě mladší bratři Nezvalové, Filip připsal 20 bodů a nejmladší Petr dokonce 34 bodů.

Odkazy

oficiální stránky LOK
db.chess.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události