Nezařazené

Závěrečné kola extraligy dorostu v Mostu
Závěrečné utkání ELD dorostu se konalo od 24. do 26. 4. Náš oddíl se v příjemném prostředí hotelu Cascade postupně utkal s týmy Mostu, Hořic, Klatov a OAZY Praha.

Závěrečné utkání ELD dorostu se konalo od 24. do 26. 4. Náš oddíl se v příjemném prostředí hotelu Cascade postupně utkal s týmy Mostu, Hořic, Klatov a OAZY Praha.


Tyto poslední čtyři kola odsoudila náš tým na 8. místo z 16 týmů.  Hlavní cíl jsme však splnili – UDRŽET extraligu i pro příští rok, což znamenalo skončit do 12. místa. Ve finálové skupině jsme hlavně sbírali zkušenosti a to se vcelku povedlo. Někteří hráči přistupovali k přípravě zodpovědněji, jiní méně, ale přesto všechno byl celkový výsledek úspěchem. Kázeň, která je na těchto akcích také důležitým faktorem, byla na vysoké úrovni. Největší bodový zisk uhrál ve finalovém turnaji Tomáš Pavlíček (1,5/4) na 6. šachovnici.

Vítězem ELD se nakonec stal tým Lokomotivy Brna – GRATULACE

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události