Nezařazené

Letní report č. 1

Přináším Vám první z řady článků, který mapuje dění na 64 polích v letním období. Minulý týden skončil Mezinárodní turnaj mládeže V4 v Liptovském Mikuláši a nás reprezentoval Jakub Szotkowski, který v kategorii U14 skončil na 6. místě. Bohužel se mu nepovedl závěr turnaje. Po 6. kole vedl a měl bodový náskok, v následujících třech kolech však vybojoval 0,5/3 a ztratil veškeré naděje na vítězství.

Včera se rozehrál turnaj Karviná open a z našich hráčů se turnaje účastní Patrik Melzer a Jakub Szotkowski. Patrik má po dvou kolech 1 bod, když ho v prvním kole katapultoval los na 1. šachovnici proti GM Cvekovi. Jakub si po povinné výhře v prvním kole připsal cenný skalp, když ve druhém kole vyhrál s nám známým FM Paclem.

Dnes začíná turnaj Open České Švýcarsko, kam zamířil Jarda Krupanský. Jeho výsledky můžete sledovat zde http://chess-results.com/tnr52205.aspx?lan=5