Nezařazené

Krajská soutěž „B“ – rozlosování a soupisky

Ne 2. liga, jak jsem očekával, ale krajská soutěž je první soutěží, která se objevila na chess-results. Takže pochvala Jirkovi Koptovi, jako vedoucímu soutěže. V Krajské soutěži letos startuje naše družstvo „B“ společně s dalšími jedenácti družstvy se poperou o postup do Krajského přeboru. Premiérově se v krajské soutěži bude počítat také fide elo.

Ne 2. liga, jak jsem očekával, ale krajská soutěž je první soutěží, která se objevila na chess-results. Takže pochvala Jirkovi Koptovi, jako vedoucímu soutěže. V Krajské soutěži letos startuje naše družstvo „B“ společně s dalšími jedenácti družstvy se poperou o postup do Krajského přeboru. Premiérově se v krajské soutěži bude počítat také fide elo.

 
Letmým pohledem na soupisky je jasné, že soutěž bude letos opět nesmírně vyrovnaná. Nejsilnějším co do průměru ela hráčů je Inter Petrovice (2053), ale rozdíl mezi nejsilnějším a nejslabším družstvem je 137 bodů což opravdu není moc. Nejslabším družstvem co do ela je právě naše béčko, které je oslabeno kvůli kolizi 2. ligy s Krajskou soutěží. Ale i tak náš průměr 1916 není vůbec špatný.
 
Jak jsem zmínil, soutěž bude velice vyrovnaná, jenom se podívejme, na průměrné ela všech týmů seřazených sestupně:
 
1.  Inter Petrovice (2053)
2.  SK Stonava (2047)
3.  SK Slavia Orlová C (2041)
4.  BŠŠ Frýdek – Místek D (2040)
5.  TJ Viktorie Bohumín A (2033)
6.  ŠK Karviná B (2015)
7.  TJ Vendryně (1986)
8.  BŠŠ Frýdek – Místek C (1976)
9.  TŽ Třinec B (1964)
10. OS Rychvald A (1955)
11. Tj Baník Havířov C (1948)
12. Tj Slovan Havířov B (1916)
 
Jak vidíme prvním 6 týmů je s elem nad 2000, druhá polovina pod touto hranicí. Můžeme se opět těšit na velice vyrovnanou soutěž, kde v každém zápase může vyhrát kdokoliv.
 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události