Nezařazené

Otevřený krajský a okresní přebor v rapid šachu čtyřčlenných družstev

28. 9. 2011 – Den české státnosti, výročí zavraždění sv. Václava v roce 929 a kromě toho také den, kdy se odehrál krajský a okresní přebor čtyřčlenných družstev v restauraci U Šimaly. Náš oddíl vyslal do boje dvě družstva. Áčko hrálo ve složení (Melzer Patrik, Valenčík Jozef, Beran Petr a Kaminský Rudolf) a za béčko bojovalo kvarteto (Červenka Roman, Melzer Petr, Wertheim Adolf a Valenčíková Sandra)

28. 9. 2011 – Den české státnosti, výročí zavraždění sv. Václava v roce 929 a kromě toho také den, kdy se odehrál krajský a okresní přebor čtyřčlenných družstev v restauraci U Šimaly. Náš oddíl vyslal do boje dvě družstva. Áčko hrálo ve složení (Melzer Patrik, Valenčík Jozef, Beran Petr a Kaminský Rudolf) a za béčko bojovalo kvarteto (Červenka Roman, Melzer Petr, Wertheim Adolf a Valenčíková Sandra)

 
Obě družstva podala podprůměrný výkon. Áčko skončilo 10. se ziskem 19 bodů. Nejvíce do tohoto součtu přispěl výborným výkonem na 4. šachovnici Ruda Kaminský 7/9.
 
Béčko skončilo 17. (předposlední) a nejvíce bodů uhrál na druhé šachovnici Petr Melzer 3,5/9.
 
Turnaj proběhl bez komplikací, všichni si dobře zahráli, na konci bylo vyhlášeno pořadí v okrese a v kraji a naše áčko skončilo v okrese na bramborové čtvrté pozici.
 
podrobné výsledky na chess-results.com/tnr57163.aspx

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události