Nezařazené

Předehrávka okresního přeboru: Slavoj Český Těšín – Slovan Havířov C 4,5:3,5

Zápas o postup – nepostup se našemu týmu nepodařil. Oba týmy nastoupili v plné sestavě a v předehrávce 3. kola si tak připsal Těšín veledůležité 3 body, které ho pasují do jasného aspiranta na postup do Krajské soutěže.

Za naše družstvo zvítězili Petr Beran a Štefan Szumilo, remízou přispěli Jozef Valenčík, Ruda Kaminský a Roman Červenka.

 

Zápas o postup – nepostup se našemu týmu nepodařil. Oba týmy nastoupili v plné sestavě a v předehrávce 3. kola si tak připsal Těšín veledůležité 3 body, které ho pasují do jasného aspiranta na postup do Krajské soutěže.

Za naše družstvo zvítězili Petr Beran a Štefan Szumilo, remízou přispěli Jozef Valenčík, Ruda Kaminský a Roman Červenka.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události