Nezařazené

Rozpis 2. ligy pro soutěžní ročník 2012/2013

V minulých dnech proběhlo rozdělení týmů do skupin druhých lig. Náš tým byl pochopitelně zařazen opět do 2. ligy F, ve které se nachází kromě známých týmů i nové tváře. Hlavně, abychom dobře rozlosovali (viz. tabulka).
důležité informace: www.chess.cz/www/informace/komise/stk/aktuality-z-stk/stk-zverejnuje-sportovne-technicke-dokumenty-soutezi-rizenych-sscr-2012-2013.html

V minulých dnech proběhlo rozdělení týmů do skupin druhých lig. Náš tým byl pochopitelně zařazen opět do 2. ligy F, ve které se nachází kromě známých týmů i nové tváře. Hlavně, abychom dobře rozlosovali (viz. tabulka).
důležité informace: www.chess.cz/www/informace/komise/stk/aktuality-z-stk/stk-zverejnuje-sportovne-technicke-dokumenty-soutezi-rizenych-sscr-2012-2013.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události