Nezařazené

Otevřený přebor Baníku Havířov i s naší účastí

V neděli 17. června pořádal Baník Havířov rapid turnaj u Šimaly, který byl současně i otevřeným přeborem Baníku Havířov. Na turnaj se v letním počasí odhodlalo i kvarteto šachistů ze Slovanu. Turnaj byl velice kvalitně obsazen, z 56 účastníků mělo celých 42 rating přes 1900! Naprosto zaslouženým vítězem turnaje se stal první nasazený velmistr Jan Krejčí z Tatranu Litovel.

A jak si vedli naši hráči?!
23. místo Petr Beran, 5 bodů
30. místo Patrik Melzer, 4,5 bodů
39. místo Jozef Valenčík, 4 body
50. místo Petr Melzer, 3 body

Jak je vidět, nikdo z nás díru do světa neudělal, ale všichni si určitě dobře zahráli a hlavně se dobře pobavili.

V neděli 17. června pořádal Baník Havířov rapid turnaj u Šimaly, který byl současně i otevřeným přeborem Baníku Havířov. Na turnaj se v letním počasí odhodlalo i kvarteto šachistů ze Slovanu. Turnaj byl velice kvalitně obsazen, z 56 účastníků mělo celých 42 rating přes 1900! Naprosto zaslouženým vítězem turnaje se stal první nasazený velmistr Jan Krejčí z Tatranu Litovel.

A jak si vedli naši hráči?!
23. místo Petr Beran, 5 bodů
30. místo Patrik Melzer, 4,5 bodů
39. místo Jozef Valenčík, 4 body
50. místo Petr Melzer, 3 body

Jak je vidět, nikdo z nás díru do světa neudělal, ale všichni si určitě dobře zahráli a hlavně se dobře pobavili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události