Nezařazené

Patrik Melzer a Jakub Szotkowski na Olympiádě do 16 let v tureckém Istanbulu (aktualizováno po 6. kole)

Moc dlouho se po Mistrovství Evropy v Praze naši hráči doma neohřáli. Již dnes (28. sprna) totiž odlétají do Turecka. Jak totiž většina z Vás asi ví, začíná v Istanbulu Olympiáda mužů a žen. Kromě těchto dvou největších akcí se však koná i turnaj týmů do 16 let. Oba naši borci dostali pozvánku do reprezentačního týmu a budou tak bojovat o co nejlepší umístění pod hlavičkou České republiky (další informace uvnitř článku).

Moc dlouho se po Mistrovství Evropy v Praze naši hráči doma neohřáli. Již dnes (28. sprna) totiž odlétají do Turecka. Jak totiž většina z Vás asi ví, začíná v Istanbulu Olympiáda mužů a žen. Kromě těchto dvou největších akcí se však koná i turnaj týmů do 16 let. Oba naši borci dostali pozvánku do reprezentačního týmu a budou tak bojovat o co nejlepší umístění pod hlavičkou České republiky (další informace uvnitř článku).

V sestavě českého týmu došlo ke změně. Martina Blahynku nahradil Vojta Dobeš a ostatní hráči byli seřazeni následovně:
1. Melzer Patrik
2. Mikeš Jan
3. Szotkowski Jakub
4. Haman Jakub
5. Dobeš Vojtěch

K utkání vždy nastoupí čtyři hráči, které určí vedoucí týmu GM Petr Velička. Hraje se náročným systémem se třemi dvoukoly, hráči určitě ocení den volna, který připadl na neděli 2. září. Celá akce skončí závěrečným desátým kolem 5. září.

startovní listina družstev: wyco2012.tsf.org.tr/en/component/turnuva/
oficiální web: wyco2012.tsf.org.tr/
časový harmonogram: wyco2012.tsf.org.tr/en/schedule
online přenos: wyco2012.tsf.org.tr/en/live-games
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události