Nezařazené

26. ročník rapid šachu Dolní Benešov – Memoriál Karla Osmančíka

V sobotu 22. září se 118 šachistů sjelo do Dolního Benešova na 26. ročník Memoriálu Karla Osmančíka, tento turnaj byl zároveň druhým turnajem v sérii Grand prix ČR. Z našeho oddílu vyjela na turnaj trojice hráčů.
Nejlépe skončil na 19. místě Patrik Melzer, který se v posledním kole rozešel smírně s dalším naším zástupcem Václavem Paclem, který skončil 21. Oba uhráli hezkých 6 bodů! Třetím zástupcem našeho oddílu byl Petr Melzer, který se třemi body skončil přesně stý. Výsledky si můžete prohlédnout jako již tradičně na chess-results. Ještě doplním, že celkovým vítězem se stal Jiří Kočiščák z Geofinu Ostrava následován oddílovým kolegou Petrem Veličkou a nadvládu Geofinu na stupních vítězu přerušil třetí Vojta Zwardoň z BŠŠ. 

V sobotu 22. září se 118 šachistů sjelo do Dolního Benešova na 26. ročník Memoriálu Karla Osmančíka, tento turnaj byl zároveň druhým turnajem v sérii Grand prix ČR. Z našeho oddílu vyjela na turnaj trojice hráčů.
Nejlépe skončil na 19. místě Patrik Melzer, který se v posledním kole rozešel smírně s dalším naším zástupcem Václavem Paclem, který skončil 21. Oba uhráli hezkých 6 bodů! Třetím zástupcem našeho oddílu byl Petr Melzer, který se třemi body skončil přesně stý. Výsledky si můžete prohlédnout jako již tradičně na chess-results. Ještě doplním, že celkovým vítězem se stal Jiří Kočiščák z Geofinu Ostrava následován oddílovým kolegou Petrem Veličkou a nadvládu Geofinu na stupních vítězu přerušil třetí Vojta Zwardoň z BŠŠ. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události