Nezařazené

2. turnaj KP mládeže v rapid šachu – Ostrava

V sobotu 1. 12. 2012 jsme se vydali na 2. turnaj KP mládeže v rapid šachu do Ostravy, na srazu bylo přítomno deset mládežníků a na místě reprezentovalo náš oddíl celkem 12 hráčů + Jan Nytra, který pro letošek hájí taktéž barvy Slovanu. Tento počet je po velkých střediscích mládeže jako je BŠŠ a SK Slavia Orlová třetím největším v tomto kraji! 

Většina hráčů převážně sbírala zkušenosti a každý bodík, který jsme získali byl těžce vybojován a zaslouží pochvalu. Přesto jsme neodjížděli s prázdnou, když v kategorii D14 skončila se třemi body na druhém místě Sandra Valenčíková a v kategorii H18 vybojoval Patrik Melzer taktéž druhou příčku ziskem 5,5 bodů bez prohry.

výsledky podle kategorií:
HD10
HD12
HD14
HD18

V sobotu 1. 12. 2012 jsme se vydali na 2. turnaj KP mládeže v rapid šachu do Ostravy, na srazu bylo přítomno deset mládežníků a na místě reprezentovalo náš oddíl celkem 12 hráčů + Jan Nytra, který pro letošek hájí taktéž barvy Slovanu. Tento počet je po velkých střediscích mládeže jako je BŠŠ a SK Slavia Orlová třetím největším v tomto kraji! 

Většina hráčů převážně sbírala zkušenosti a každý bodík, který jsme získali byl těžce vybojován a zaslouží pochvalu. Přesto jsme neodjížděli s prázdnou, když v kategorii D14 skončila se třemi body na druhém místě Sandra Valenčíková a v kategorii H18 vybojoval Patrik Melzer taktéž druhou příčku ziskem 5,5 bodů bez prohry.

výsledky podle kategorií:
HD10
HD12
HD14
HD18

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události