Nezařazené

Preview: V okresní soutěži jedeme do Rychvaldu

V letošním ročníku okresní soutěže startuje stejně jako loni sedm týmů, které se poperou o jedno postupové místo. Největším favoritem na postup je jednoznačně tým SK Slavia Orlová H. V Orlové totiž maximálně využili možnosti zapsat hráče až na tři soupisky a tak je možno v nejnižší soutěži vidět hráče s elem okolo 2000. Náš tým je sestaven ve velké většině z mládežníků, kteří budou v soutěži sbírat zkušenosti ve vážných partiích.
V prvním kole vyráží éčko na půdu Rychvaldu, který má v sestavě pouze deset hráčů (pro srovnání má Slovan E má na soupisce hráčů šestnáct). V utkání bude favoritem soupeř, ale naši hráči svou kůži rozhodně neprodají lacino. Napovědět by nám mohl také výsledek z loňského ročníku, kdy Rychvald skončil na třetím místě a Slovan byl šestý. Vzájemný zápas se odehrál ve třetím kole a Rychvald v Havířově dokázal vyhrát vysoko 1,5:6,5. Za náš tým bodoval na plno Filip Nezval a remízu přidal Jan Sakmar. Zápas se hrál 18. listopadu 2012 a v tomto termínu hrál doma také náš A tým, který vybojoval bod za remízu 4:4 s Porubou. Níže je přiložena fotografie z následných partiových rozborů.

foto_pivni_rozbory
Pivní analýza po zápasech Slovan A – VOKD a Slovan E – Rychvald C

V letošním ročníku okresní soutěže startuje stejně jako loni sedm týmů, které se poperou o jedno postupové místo. Největším favoritem na postup je jednoznačně tým SK Slavia Orlová H. V Orlové totiž maximálně využili možnosti zapsat hráče až na tři soupisky a tak je možno v nejnižší soutěži vidět hráče s elem okolo 2000. Náš tým je sestaven ve velké většině z mládežníků, kteří budou v soutěži sbírat zkušenosti ve vážných partiích.
V prvním kole vyráží éčko na půdu Rychvaldu, který má v sestavě pouze deset hráčů (pro srovnání má Slovan E má na soupisce hráčů šestnáct). V utkání bude favoritem soupeř, ale naši hráči svou kůži rozhodně neprodají lacino. Napovědět by nám mohl také výsledek z loňského ročníku, kdy Rychvald skončil na třetím místě a Slovan byl šestý. Vzájemný zápas se odehrál ve třetím kole a Rychvald v Havířově dokázal vyhrát vysoko 1,5:6,5. Za náš tým bodoval na plno Filip Nezval a remízu přidal Jan Sakmar. Zápas se hrál 18. listopadu 2012 a v tomto termínu hrál doma také náš A tým, který vybojoval bod za remízu 4:4 s Porubou. Níže je přiložena fotografie z následných partiových rozborů.

foto_pivni_rozbory
Pivní analýza po zápasech Slovan A – VOKD a Slovan E – Rychvald C

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události