Nezařazené

Preview: Áčko jede k prvnímu kolu do Orlové

V neděli 3. listopadu se do akce zapojí také zbývající dva týmy Slovanu Havířov. Největší pozornost bude upřena na áčko, které zajíždí k prvnímu kolu druhé ligy na půdu Orlové. Průměrné elo základní osmičky Orlové činí 2125 elo bodů, náš tým je na tom o něco lépe s průměrem 2152. Každopádně se dá očekávat velmi vyrovnané utkání o první druholigové body.
V minulé sezóně skončila Orlová na fantastickém třetím místě a naopak Slovan bojoval do posledního kola o udržení (nakonec 8. místo). Vzájemné utkání se loni odehrálo taktéž na půdě soupeře: Slavia slavila vítězství 5:3, když za Slovan naplno bodoval Valenčík a remízy přidali Langner L., Zabystrzan, Pacl a Langner J.


Slavia Orlová B – Slovan Havířov A 5:3 (sezóna 12/13)

V neděli 3. listopadu se do akce zapojí také zbývající dva týmy Slovanu Havířov. Největší pozornost bude upřena na áčko, které zajíždí k prvnímu kolu druhé ligy na půdu Orlové. Průměrné elo základní osmičky Orlové činí 2125 elo bodů, náš tým je na tom o něco lépe s průměrem 2152. Každopádně se dá očekávat velmi vyrovnané utkání o první druholigové body.
V minulé sezóně skončila Orlová na fantastickém třetím místě a naopak Slovan bojoval do posledního kola o udržení (nakonec 8. místo). Vzájemné utkání se loni odehrálo taktéž na půdě soupeře: Slavia slavila vítězství 5:3, když za Slovan naplno bodoval Valenčík a remízy přidali Langner L., Zabystrzan, Pacl a Langner J.


Slavia Orlová B – Slovan Havířov A 5:3 (sezóna 12/13)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události