Nezařazené

Preview: Áčko se poprvé představí doma, přijede Dobrá

O tom, že letošní druhá liga nebude žádná procházka růžovou zahradou se áčko přesvědčilo v prvním zápase v Orlové, kde s tamním béčkem prohrálo 5:3. Ve druhém kole změří náš nejsilnější tým síly s týmem Sokolu Dobrá, který je ve 2. lize již ostříleným celkem. Letos zahajovala Dobrá sezónu doma s Mosty u Jablunkova a prohrála 3:5, když celý bod získali na posledních dvou deskách Tomáš Čech a Patrik Milat a remízy zapsali Lukáš Weissmann a Šimon Štukner. Dobrá je posilněna hned o pět hostů a je tak jasné, že k utkání budou moci nastoupit pouze tři. V prvním zápase chyběl kvůli kolizi s extraligou Josef Lys, dá se však očekávat, že v tomto utkání nastoupí. 

Zajímavostí je, že i v minulé sezóně jsmě hráli s Dobrou ve 2. kole a téhdy na šachovnicích soupeře jsme remizovali 4:4. Vyhrál Zabystrzan, Pacl a Valenčík, remizovali Szotkowski a Kaminský. Dobrá však nakonec v lize skončila na výborném 4. místě a nám patřila konečná osmá pozice. Report z utkání naleznete zde.

V neděli bude hrát doma i Slovan Havířov E, který přivítá v okresní soutěži celek Orlové a to konkrétně jejich družstvo F, které je stejně jako náš tým plné mladých hráčů.

O tom, že letošní druhá liga nebude žádná procházka růžovou zahradou se áčko přesvědčilo v prvním zápase v Orlové, kde s tamním béčkem prohrálo 5:3. Ve druhém kole změří náš nejsilnější tým síly s týmem Sokolu Dobrá, který je ve 2. lize již ostříleným celkem. Letos zahajovala Dobrá sezónu doma s Mosty u Jablunkova a prohrála 3:5, když celý bod získali na posledních dvou deskách Tomáš Čech a Patrik Milat a remízy zapsali Lukáš Weissmann a Šimon Štukner. Dobrá je posilněna hned o pět hostů a je tak jasné, že k utkání budou moci nastoupit pouze tři. V prvním zápase chyběl kvůli kolizi s extraligou Josef Lys, dá se však očekávat, že v tomto utkání nastoupí. 

Zajímavostí je, že i v minulé sezóně jsmě hráli s Dobrou ve 2. kole a téhdy na šachovnicích soupeře jsme remizovali 4:4. Vyhrál Zabystrzan, Pacl a Valenčík, remizovali Szotkowski a Kaminský. Dobrá však nakonec v lize skončila na výborném 4. místě a nám patřila konečná osmá pozice. Report z utkání naleznete zde.

V neděli bude hrát doma i Slovan Havířov E, který přivítá v okresní soutěži celek Orlové a to konkrétně jejich družstvo F, které je stejně jako náš tým plné mladých hráčů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události