Nezařazené

Úspěšný víkend Slovanu

Dvě šachové akce čekaly na hráče Slovanu o tomto víkendu, kromě klasického nedělního zápasu se v sobotu konal turnaj série Ligy měst, tentokrát v Petřvaldě. Náš oddíl reprezentovalo devět mládežníků, v turnaji A (pro nejlepších 24 hráčů) startoval Jiří Nezval, který v silné konkurenci uhrál dva body ze sedmi partií. V turnaji B se turnaj vydařil Adamu Nedělovi, který získal 7 bodů z devíti kol a měl tak stejně bodů jako hráči na 2. – 4. místě. Pomocné hodnocení měl však výrazně horší a odvezl si tak z Petřvaldu bramborovou medaili. Přesto se jedná o výborný výsledek našeho hráče. Ostatní hráči získali vcelku očekávaný počet bodů, je radost sledovat, že se do turnajů pod vedením nového trenéra Vlastimila Neděly pouští také nový hráči, kteří netrénují příliš dlouho a dělají své první šachové krůčky na turnajích.

Výsledky z turnaje A: www.chess-results.com/tnr126057.aspx
Výsledky z turnaje B: www.chess-results.com/tnr126056.aspx

Slušně rozjetý víkend poté doplnilo naše áčko ve 2. lize, kde narazilo na Mosty u Jablunkova. V důležitém souboji o záchránářské body náš tým zvítězil 3:5 a v tabulce se opět dostal mimo sestupové pozice. Stále však není ani zdaleka nic jasného, 2. liga je totiž velmi vyrovnaná a rozhodovat o sestupech se bude zcela jistě v následujících dvou kolech.

Výsledky 2. ligy F: chess-results.com/tnr106853.aspx

Dvě šachové akce čekaly na hráče Slovanu o tomto víkendu, kromě klasického nedělního zápasu se v sobotu konal turnaj série Ligy měst, tentokrát v Petřvaldě. Náš oddíl reprezentovalo devět mládežníků, v turnaji A (pro nejlepších 24 hráčů) startoval Jiří Nezval, který v silné konkurenci uhrál dva body ze sedmi partií. V turnaji B se turnaj vydařil Adamu Nedělovi, který získal 7 bodů z devíti kol a měl tak stejně bodů jako hráči na 2. – 4. místě. Pomocné hodnocení měl však výrazně horší a odvezl si tak z Petřvaldu bramborovou medaili. Přesto se jedná o výborný výsledek našeho hráče. Ostatní hráči získali vcelku očekávaný počet bodů, je radost sledovat, že se do turnajů pod vedením nového trenéra Vlastimila Neděly pouští také nový hráči, kteří netrénují příliš dlouho a dělají své první šachové krůčky na turnajích.

Výsledky z turnaje A: www.chess-results.com/tnr126057.aspx
Výsledky z turnaje B: www.chess-results.com/tnr126056.aspx

Slušně rozjetý víkend poté doplnilo naše áčko ve 2. lize, kde narazilo na Mosty u Jablunkova. V důležitém souboji o záchránářské body náš tým zvítězil 3:5 a v tabulce se opět dostal mimo sestupové pozice. Stále však není ani zdaleka nic jasného, 2. liga je totiž velmi vyrovnaná a rozhodovat o sestupech se bude zcela jistě v následujících dvou kolech.

Výsledky 2. ligy F: chess-results.com/tnr106853.aspx

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události