Nezařazené

Béčko se po roce vrací do krajské soutěže

Suverénem okresního přeboru v této sezóně se stal tým Slovanu Havířov B, ten prozatím neztratil ani bod a již kolo před koncem je naprosto jasným postupujícím do krajské soutěže. Na chvostu tabulky se naopak drží další dvě naše družstva a můžeme již pouze doufat, že spadne pouze jedno z nich. Při jistých okolnostech by se totiž mohlo stát, že sestoupí poslední dva celky. 

Výsledky 8. kola OP:
Slovan Havířov B – OS Rychvald B 6:2
Slovan Havířov C – Viktorie Bohumín B 1:7
Slavia Orlová E – Slovan Havířov D 7:1

Suverénem okresního přeboru v této sezóně se stal tým Slovanu Havířov B, ten prozatím neztratil ani bod a již kolo před koncem je naprosto jasným postupujícím do krajské soutěže. Na chvostu tabulky se naopak drží další dvě naše družstva a můžeme již pouze doufat, že spadne pouze jedno z nich. Při jistých okolnostech by se totiž mohlo stát, že sestoupí poslední dva celky. 

Výsledky 8. kola OP:
Slovan Havířov B – OS Rychvald B 6:2
Slovan Havířov C – Viktorie Bohumín B 1:7
Slavia Orlová E – Slovan Havířov D 7:1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události