Nezařazené

2. liga bude dramatická až do posledního tahu

Stejně jako v loňském roce, tak i v tom letošním bude áčko Slovanu bojovat do posledního kola o druholigovou příslušnost. Po remíze 4:4 v derby s Baníkem se Slovan ocitl na 8. místě, ale to pouze o skóre. Před náš tým se mohou dostat hned tři týmy a tak bude poslední zápas s rezervou prvoligového Zlína soubojem velmi důležitým. Na druhou stranu stále existuje varianta, že by se náš tým mohl zachránit i v případě porážky, hráči Slovanu jsou však odhodlani domácí zápas se Zlínem zvládnout a o své záchraně tak rozhodnout bez pomoci ostatních týmů. Vše je v našich rukou!

Stejně jako v loňském roce, tak i v tom letošním bude áčko Slovanu bojovat do posledního kola o druholigovou příslušnost. Po remíze 4:4 v derby s Baníkem se Slovan ocitl na 8. místě, ale to pouze o skóre. Před náš tým se mohou dostat hned tři týmy a tak bude poslední zápas s rezervou prvoligového Zlína soubojem velmi důležitým. Na druhou stranu stále existuje varianta, že by se náš tým mohl zachránit i v případě porážky, hráči Slovanu jsou však odhodlani domácí zápas se Zlínem zvládnout a o své záchraně tak rozhodnout bez pomoci ostatních týmů. Vše je v našich rukou!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události