Nezařazené

Krajské přebory mládeže v rapid šachu ukončeny

Každoročně se mládež do 14 let účastní série pěti turnajů Grand Prix, ze kterých se čtyři nejlepší započítávají do celkového pořadí a ti nejlepší si zajistí postup na přebor republiky v rapid šachu. Kromě kategorie do 14 let se hraje také ještě nepostupové kategorie U18.
V pěti turnajích byl oddíl Slovanu Havířov dohromady zastoupen hned 44x, což je v celkovém pořadí oddílů páté místo. Když se však podíváme na kategorie postupové (tedy U10, U12, U14), tak nám patří za Beskydskou šachovou školou a Slavii Orlovou 3. příčka v počtu účastí, což jen dokumentuje fakt, že se ve Slovanu se s mládeži pracuje velmi dobře.

Pořadí hráčů Slovanu Havířov v jednotlivých kategoriích je k dispozici v detailu článku.

V závorce je vždy uveden počet odehraných turnajů, u každého turnaje chlapců byl také odehrán turnaj děvčat, která hrála dohromady s chlapci a na závěr byla vyhlášena zvlášť.

H10 (celkem 91 chlapců):
20. místo Adam Neděla (5)
27. místo Petr Nezval (4) – kategorie H8, bude nás reprezentovat na MČR do 8 let