Nezařazené

Ve čtvrtek startuje přebor republiky 4členných družstev

Pardubice se pravidelně v červenci promění v město šachu, první týden šachového festivalu patří turnaji čtyřlenných družstev, které se hraje také jako Mistrovství České republiky. Letos poprvé bude v pelotonu také Slovan Havířov, náš oddíl bude reprezentovat kvarteto FM Václav Pacl, Aleš Kubeczka, Marcel Řezníček (H) a Jozef Valenčík. V případě kvalitního internetového připojení můžete očekávat zprávy přímo z místa dění.

Pardubice se pravidelně v červenci promění v město šachu, první týden šachového festivalu patří turnaji čtyřlenných družstev, které se hraje také jako Mistrovství České republiky. Letos poprvé bude v pelotonu také Slovan Havířov, náš oddíl bude reprezentovat kvarteto FM Václav Pacl, Aleš Kubeczka, Marcel Řezníček (H) a Jozef Valenčík. V případě kvalitního internetového připojení můžete očekávat zprávy přímo z místa dění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události