Nezařazené

Hodnocení sezóny 5. díl: Naši jinde

V sezóně 2014/2015 dostalo několik hráčů Slovanu Havířov možnost hostovat v jiných oddílech. Většina z nich vypomáhala v Šenově, našli se však i hráči, kteří hostovali o něco dále (…)

V sezóně 2014/2015 dostalo několik hráčů Slovanu Havířov možnost hostovat v jiných oddílech. Většina z nich vypomáhala v Šenově, našli se však i hráči, kteří hostovali o něco dále (…)

Městská soutěž Ostrava – ŠK Šenov C

V městské soutěži v Ostravě byli na soupisce Šenova dva naši hráči. Jaroslav Nekvapil odehrál pět ze šesti možných utkání a připsal si na druhé šachovnici tři body. Náhradníkem byl Jarda Neměc, který však do soutěže nezasáhl. Šenov skončil celkově na 4. místě.
Výsledky soutěže

Městský přebor Ostrava – ŠK Šenov B

V městském přeboru byl v sestavě Šenova jediný náš hráč. Štefan Szumilo odehrál jako člen základní sestavy povinné dva zápasy a uhrál v nich 1,5/2. Obě městské soutěže se v Ostravě hrají ve všední dny (úterý), což jistě není pro pracující ideální čas.
Výsledky přeboru

Krajská soutěž A – ŠK Šenov A

Soutěž, která se kryla termínově se zápasy našeho áčka a béčka nedávala příliš možností na hostování. Do soutěže na dvě utkání zasáhl Adolf Wertheim, který získal 1,5/2 a vypomohl Šenovu k postupu do krajského přeboru.
Výsledky soutěže

Krajská soutěž Zlínského kraje Východ – Rajnochovice

V Rajnochovicích pravidelně vypomáhá Ruda Kaminský, opět mu však soutěž kolidovala se druhou ligou a tak Ruda nastoupil ke třem utkáním. V těch získal 2 body a družstvu pomohl k záchraně v soutěži.
Výsledky soutěže

Regionální přebor D SŠS– ŠK Příbram Baník A

Jarda Krupanský sice již není členem našeho oddílu, se Slovanem toho však hodně zažil a tak v tomto výčtu nezapomeneme ani na něj. V regionálním přeboru Středočeského kraje odehrál sedm utkání a uhrál v nich pět bodů, čímž týmu výrazně pomohl k celkové druhé příčce.
Výsledky přeboru

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události