Nezařazené

Václav Pacl krajským a okresním přeborníkem seniorů

Slovan Havířov každoročně pořádá 28. října krajský a okresní přebor seniorů. Letošní rok nebyl výjimkou a tak se v pátek sešlo v herně Slovanu deset hráčů, kteří se utkali systémem každý s každým. Náš oddíl měl zastoupení ve Václavu Paclovi a Rudovi Kaminském. Oba hráči patřili mezi favority turnaje a to se také potvrdilo, když Václav Pacl celý turnaj vyhrál a Ruda Kaminský skončil na třetí příčce.

Výsledky turnaje

Slovan Havířov každoročně pořádá 28. října krajský a okresní přebor seniorů. Letošní rok nebyl výjimkou a tak se v pátek sešlo v herně Slovanu deset hráčů, kteří se utkali systémem každý s každým. Náš oddíl měl zastoupení ve Václavu Paclovi a Rudovi Kaminském. Oba hráči patřili mezi favority turnaje a to se také potvrdilo, když Václav Pacl celý turnaj vyhrál a Ruda Kaminský skončil na třetí příčce.

Výsledky turnaje

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události