Nezařazené

2. kolo GP v rapid šachu mládeže, hodnotí Vlastík Neděla

V sobotu 4. 11. 2017 se konalo další kolo GP rapidu mládeže ve Frýdku-Místku. Vyrazili jsme v počtu 10 hráčů. Největší šance měl ve „12“ Petr Nezval, který hrál i hezké šachy – bohužel v poslední partii prohrál a přišel o medaili. Ostatní bojovali se střídavými úspěchy – velké rezervy měli určitě Tonda Porubčan, Honza Wala a Adam Neděla. I náš benjamínek Jeník Ťulpík získal své první 2 turnajové body a to si dokonce v jedné partii postavil 4! dámy, takže měl obrovskou radost. Snad to v Ostravě v lednu na dalším kole bude lepší! Konečné výsledky jsou k dispozici na chess-results.