Nezařazené

Všehochuť

Zakončení sezony 2009/2010
 
V pátek 18. června se 17 členů šachového oddílu sešlo, aby společně ukončilo sezonu 2009/2010. Po úvodním slově předsedy, který v krátkosti zhodnotil uplynulou sezonu a nakousl, jak by to mělo vypadat v té následující, přišla na řadu gratulace Romanovi Červenkovi k 60. narozeninám.
 

Zakončení sezony 2009/2010
 
V pátek 18. června se 17 členů šachového oddílu sešlo, aby společně ukončilo sezonu 2009/2010. Po úvodním slově předsedy, který v krátkosti zhodnotil uplynulou sezonu a nakousl, jak by to mělo vypadat v té následující, přišla na řadu gratulace Romanovi Červenkovi k 60. narozeninám.
 
Samozřejmě nechyběl ani tradiční blicáček, který vyhrál Petr Beran před Pavlem Podlesným a právě oslavencem Romanem Červenkou, celkové výsledky jsou v příloze.
 
Myslím, že hlavní cíl a to pobavit se u šachu se náramně vydařil a všichni se již netrpělivě těší na další sezonu.
 
ČeskoSlovenská extraliga žen 2010
Připomínám, že v nejbližší době, je možno vidět barvy Tj Slovan Havířov na ČeskoSlovenské extralize žen, která startuje 24. června 2010 a naše družstvo bude hrát ve složení:
1. Langnerová Karolína
2. Kolomazníková Barbora
3. Slívová Veronika
4. náhr.: Valenčíková Sandra
uvidíme jak se družstvo popasuje v tak náročné soutěži a určitě se po skončení pokusím nějak jejich vystoupení zhodnotit, pravděpodobně i s partiovými ukázkami.
Na webových stránkách pořadatele, si můžete přečíst informace o všech družstvech (samozřejmě i o tom našem) rozhodně doporučuji k přečtení! Průměr našeho týmu je 1823 a je nasazené jako č. 9, tak držme palce ať se slečnám daří.
 
Karviná open 2010
Od 3. 7. 2010 začíná v Open Karviná 2010, z našich hráčů je zatím přihlášen Dušan Omasta, uvidíme zda se k němu připojí ještě někdo. Jeho výsledky budu pečlivě sledovat a na případné partiové fragmenty se můžete těšit zde.
 
Mostecká věž 2010
Klasický rapid, který se koná 26. června v Sokolovně v Mostech u Jablunkova, na tento turnaj je perfektní vlakové spojení a tak ho mohu jenom doporučit všem. Osobně ho považuji, za jeden z nejlepších rapidů v okolí.

 

Mimo téma:
V průběhu prázdnin, aby stránky nezamrzly, co se týče aktualit (jakože se to děje i tak) se pokusím vymyslet nějaký seriál šachových zajimavostí a vlastně tak nějak všeho, co mě napadne a co bude mít co dočinění s 64 políčky, snad se tím aspoń někdo bude bavit.
Samozřejmě budu rád, za případné reakce, ať vím, zda to aspoň někdo čte a zda by o to byl vůbec zájem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události