Nezařazené

Úspěšná neděle

Úspěšnou neděli má za sebou náš oddíl. V nedělních utkáních se všem třem našim družstvům povedlo bodovat. Ve 2. lize získalo bod za velmi cennou remízu 4:4 s favoritem soutěže Mittalem Ostrava naše áčko, když na 4:4 srovnal Petr Beran v poslední hrané partii (podrobnější článek očekávejte v průběhu týdne). V Krajské soutěži se v souboji rezerv Slovanu a Karviné urodila taktéž remíza a naše béčko si tak připsalo první bodík do našlapané tabulky. V nejnižší soutěži naše E družstvo zapsalo první zářez a v Petřvaldě porazilo Orlovou H 4,5:3,5!

Za naše barvy naplno bodovali:
ve 2. lize:
Jakub Szotkowski, Petr Beran
v Krajské soutěži: Karolína Langnerová, Roman Červenka, Tomáš Pavlíček, Petr Melzer
v Okresní soutěži: Jaroslav Němec, Petr Mazoch, Hrubý Tomáš a předseda Jiří Kála

 – ve fotogalerii naleznete fotografii z utkání áčka a béčka!

Úspěšnou neděli má za sebou náš oddíl. V nedělních utkáních se všem třem našim družstvům povedlo bodovat. Ve 2. lize získalo bod za velmi cennou remízu 4:4 s favoritem soutěže Mittalem Ostrava naše áčko, když na 4:4 srovnal Petr Beran v poslední hrané partii (podrobnější článek očekávejte v průběhu týdne). V Krajské soutěži se v souboji rezerv Slovanu a Karviné urodila taktéž remíza a naše béčko si tak připsalo první bodík do našlapané tabulky. V nejnižší soutěži naše E družstvo zapsalo první zářez a v Petřvaldě porazilo Orlovou H 4,5:3,5!

Za naše barvy naplno bodovali:
ve 2. lize:
Jakub Szotkowski, Petr Beran
v Krajské soutěži: Karolína Langnerová, Roman Červenka, Tomáš Pavlíček, Petr Melzer
v Okresní soutěži: Jaroslav Němec, Petr Mazoch, Hrubý Tomáš a předseda Jiří Kála

 – ve fotogalerii naleznete fotografii z utkání áčka a béčka!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události