Nezařazené

Ligová neděle 11. 11. 2012

V neděli 11. listopadu zasáhla do hry dvě naše družstva v okresním přeboru a vedlo se jim střídavě. Zatímco céčko, které zajíždělo na půdu Chotěbuzi zcela v pohodě vyhrálo 5,5:2,5, tak déčko doma nestačilo na Rychvald, se kterým prohrálo stejným rozdílem tedy 2,5:5,5.

Za céčko získali celý bod Jozef Valenčík, Roman Červenka, Jaroslav Nekvapil a Jakub Svoboda. Remízu přidali Aleš Kubeczka, Ruda Kaminský a kapitán Adolf Wertheim.

Za déčko dokázal celý bod získat pouze Martin Hričko a remízy Václava Pacla, Tomáše Pavlíčka a Jardy Němce už situaci nezachránily. Takto viděl utkání Jarda Krupanský:

V neděli 11. listopadu zasáhla do hry dvě naše družstva v okresním přeboru a vedlo se jim střídavě. Zatímco céčko, které zajíždělo na půdu Chotěbuzi zcela v pohodě vyhrálo 5,5:2,5, tak déčko doma nestačilo na Rychvald, se kterým prohrálo stejným rozdílem tedy 2,5:5,5.

Za céčko získali celý bod Jozef Valenčík, Roman Červenka, Jaroslav Nekvapil a Jakub Svoboda. Remízu přidali Aleš Kubeczka, Ruda Kaminský a kapitán Adolf Wertheim.

Za déčko dokázal celý bod získat pouze Martin Hričko a remízy Václava Pacla, Tomáše Pavlíčka a Jardy Němce už situaci nezachránily. Takto viděl utkání Jarda Krupanský:

Naše "D" hrálo doma a asi všichni jsme si mysleli, že Rychvald nebude problém porazit. A to zdaleka nebyl v základní sestavě! Je vidět, že má silné náhradníky. Trošku mohlo napovědět, že už v prvním kole Rychvald zdolal Chotěbuz.
Naše družstvo naopak, pokud nebude nastupvat v základní sestavě (a to bohužel nebude) je "poloviční". Snad mě za to nikdo hanět nebude, ale to jsou mé dojmy ze včerejšího zápasu.

Sám jsem si věřil a chtěl partii vyhrát, ale hrál jsem špatně. Jarda Hudeček neměl vyvinutou žádnou figuru a král mu cestoval po šachovnici, takže výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Jirka Korbel si vybral nováčkovskou daň a Štefan Szumilo se taky mimořádně bránil černými proti královskému gambitu a bez rošády. Věřím, že jsme si vybrali smolný den a teď už to půjde. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nadcházející události